Въпрос за сватба

  • 2 512
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Канят ме да кумувам на едни съученици от техникума, ама трябва да си ходя на село...дали ходенето на село е убедителен довод, или да измисля някаква опашата лъжа, от сорта, че точно тогава летя за Лондон по работа?

# 1
Не бива да се лъже !  Peace

# 2
  • Мнения: 3 423
Според мене Лондон звучи по-убедително,
а още по-непредразполагащо пазарлък звучи
Сидни. Нямаш ли случайно билети и за Пекин?
Ако ли не, опитай с тежък мензис или си счупи
нещо, ама така, че да ти е трудно да ходиш...

# 3
  • Мнения: 274
Глей са, зависи за какво трябва да си ходиш на село...Ако е просто да закараш там един багаж, може да го пратиш по шофьора на държавният автобус и там някоя стрина да го чака. Но ако примерно ще трябва да затваряш компоти - няма кво да се сърдят младоженците. Щото после като им занесеш туршийка и лютеница, ще са доволни нали....Те в града дай им да се женат и да се размотават. А не си дават сметка от къде идва хлябът

# 4
  • Мнения: 24
Покрих норматива за олимпиадата, но възникна проблем с медикаментите в последнио момент

# 5
  • Мнения: 274
Според мене Лондон звучи по-убедително,
а още по-непредразполагащо пазарлък звучи
Сидни. Нямаш ли случайно билети и за Пекин?
Ако ли не, опитай с тежък мензис или си счупи
нещо, ама така, че да ти е трудно да ходиш...


Лиси здравей Simple Smile
Ти го обърка човека с Данчо Мензиса ми се струва...Така ли е?

# 6
  • Мнения: 3 423
Не разбрах. За кум ли са те поканили?
Ако не, какъв ти е проблемът. Дръпвай към къра.

# 7
  • Мнения: 24
"хляба" в случая не е подлог, затова не трябва да е с пълен член, поправям те съвсем добронамерено!

# 8
  • Мнения: X
Според мен е най-добре да изтъкнеш някоя друга уважителна причина като аудиенция при папата, примерно  Peace

# 9
  • Мнения: 37
"хляба" в случая не е подлог, затова не трябва да е с пълен член, поправям те съвсем добронамерено!
Напротив, напротив  - "хлябът" е подлог и в неговото (на Селинджър), и  в твоето - т.е. и в двата случая изисква пълен член! smile3521

# 10
Когато думата е подлог е с пълен член-върнахте ме в първи клас! Laughing Laughing Laughing

А относно сватбата-щом са те поканили за кум,значи сте близки.Защо не искаш да ходиш?!?

# 11
  • Мнения: 2 479
Иди си на село...то после и деца трябва да се кръщават...и тогава ли да не ходиш......

# 12
  • София
  • Мнения: 8 932
По добре на село, к'ви са тия сватби. То са си разходи, направо не си е работа. А на село ще затвориш бурканите, ще спестиш някой лев. Пък на приятелите дето имат наглостта да те канят за кум им кажи истината-да си знаят какви са ти приоритетите.

# 13
  • Мнения: X
Канят ме мамоууу...на тежка сваатбаааа...на тежка свааатбаа малд кум да стаанаа.
Да'н съ жени първото либе?

# 14
  • Мнения: 274
И не разбрахме техникума кой е. Нека автора поясни. Щото ако е шивашкия, принципно там е пълно пълно с пички и булката ще е някоя хубавица. Ако е тох-а, там е по специална работата. Аз на времето имах една любовница Димитричка от ТОХ-а. После се оказа, че трима мои братовчеди и те са спали с нея. Много гадно ми стана, защото особено единият братовчед много го мразя, защото се съдихме с него за едни ниви и той ни прееба. Ама това е друга тема. МОже някой път да ви разкажа подробно.  А на този другият братовчед пък дядо му държеше казана за ракията. Ама това пък е съвсем друга тема
Та за техникумите - ако пък приятелите ти са били от шофьорския, най вероятно са некви чукове и съвсем не си струва да си губиш времето.
От шофьорският съм нямал любовница, но един приятел там завърши и от него само простотии съм научил.  Примерно как да запаля свещ с такова....как да го кажа по меко....абе с пръцкане. Глупости само казвам ви....

Общи условия

Активация на акаунт