бромокриптин

  • 803
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
Някой може ли да ми даде примерна схема за приема му? В листовката пише по 1 хапче сутрин и 1 вечер. Но моята докторка каза да пия от начало по половинка сутрин, после пък по половинка вечер и после постепенно да увеличавам докато стигна цяло хапче, но не разбрах много добре схемата, защото тя бързаше да си ме изпрати, че имаше и други пациенти  Shocked 14 дни каза да го пия. Ако някоя от вас, момичета е пила по такава специална схема нека ми пише. Предварително ви благодаря! Wink

# 1
  • Мнения: 5 391
Аз съм пила, но вече не помня съвсем точно схемата.
Започнах с половинка вечер преди сън, за да понеса по-лесно страничните ефекти.Така май 3-4 дни.
После включих половин и сутрин.Така пак няколко дена.
После и на обед половин, дефато 3 по половин на ден.
Така достигнах до 3 пъти по едно.
Май ми отне месец спирането на кърмата.
Схемата ми я назначи доктора, който впоследствие ме оперира.

# 2
  • Мнения: 518
Аз съм пила, но вече не помня съвсем точно схемата.
Започнах с половинка вечер преди сън, за да понеса по-лесно страничните ефекти.Така май 3-4 дни.
После включих половин и сутрин.Така пак няколко дена.
После и на обед половин, дефато 3 по половин на ден.
Така достигнах до 3 пъти по едно.
Май ми отне месец спирането на кърмата.
Схемата ми я назначи доктора, който впоследствие ме оперира.
От какво те оперира? #Crazy Неправилен прием на хапчетата ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 191
Лекарства се пият само по лекарско предписание, не по съвети от глупаво формулирани запитвания във форуми.

# 4
  • Мнения: 97
Лекарства се пият само по лекарско предписание............
Тъкмо се канех да го напиша.
И то точно подобен тип лекарства.
Най-добре питай отново и дори си я запиши, ако трябва, твоята схема.Изобщо не се притеснявай да  потърсиш пак лекарката.
Тя е длъжна да обясни ясно прием на каквото и да е лекарство и да е сигурна, че е разбрана правилно.А ти може да я питаш за всичко, което не разбираш или те безпокои, без да се тревожиш как и изглеждаш или колко хора чакат. Peace

Общи условия

Активация на акаунт