Първи зъбки-безболезнено

  • 3 300
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Здравейте!Синът ми е на 5м. и мисля,че скоро ще се радваме на първите зъбчета newsm44.От вчера е доста нервен(той иначе е мн спокойно бебе) и пищи почти непрекъснато.Днес забелязах,че на долния венец се виждат две бели резки (съвсем бледи).Бих искала да облекча неразположението му,но не знам кой от всички продукти да избера newsm78Търся нещо,което може да се дава продължително време без да има странични действия.Напоследък чувам за ДЕНТОКИД.Някой ползвал ли го е или нещо друго,че не мога да си позная детето[smilie=smile3514.gif]

# 1
  • Мнения: 172
Дентинокс  Peace

# 2
  • Мнения: 1 546
При моето дете всичко имаше ефект не повече от 20 мин. Wink Дентокинд, Дентинкос, Хамомила...  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 335
От 10 дена ползваме Дентокинд,те са като хап4енца,разтварям една таблетка в няколко капки води4ка и му я давам три пьти наден(може 6 пьти при болки).Те са хомеопати4ни и могат да се дават продьлжително време PeaceДоки ми ги препорь4а,тя предпо4ита хомеопатията.И моят син е спокоен,а беше запо4нал да пищи и да си 4еше венците с рька,от както ги давам сьм много доволна(пу-пу)Няма да му навредят-пробвай Peace

# 4
  • Мнения: 224
При моята калпазанка, нищо не помогна. То бяха мехлеми, хапченца и какво ли не. Зъбите, май като коликите се успокояват само с времето. Поне в нашия случай. Дано скоро ви премине този нервен период  Peace

# 5
  • Мнения: 4 335
Ако наистина са като коликите ще полудея Crazy

# 6
  • Мнения: 2 197
Зависи от детето. Зъбите на дъщеря ми излязоха без никакви мрънкания и др.под. Даже кътниците така и не разбрах кога се появиха. Първите два ги гледах и наблюдавах. Останалите си излязоха без някой да им обърне внимание. Така че няма правила за това.

# 7
  • Мнения: 2 960
Зависи от детето. Зъбите на дъщеря ми излязоха без никакви мрънкания и др.под. Даже кътниците така и не разбрах кога се появиха. Първите два ги гледах и наблюдавах. Останалите си излязоха без някой да им обърне внимание.
и при синът ми така-излизат без да разберем за това.Само кучешките са ни останали,дано и тях не ги усетим.Наистина зависи от детето ,пък всичко останало /като лекарства и за мазане/е с временно действие

# 8
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Когато пробиваха зъбките на синът ми ползвах разнете му гелчета, които по-скоро успокояваха мен, че съм му дала нещо.Резултат бе временен- 20-тина минути.Сега за моя радост зъбите на дъщеря ми излизат без да има мрънкане и не ползвам нищо.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И ние си чакаме първите зъбки:)
Препоръчаха ми да мажа венците с гел за уста Pansoral. Казаха че може да се маже и много начесто без да има странични ефекти.
Аз мажа бебка при необходимост, основно вечер преди лягане. Май облекчава болките, ама тя си знае най-добре newsm78

# 10
  • Мнения: 178
Току що по телефона,педиатърът ни  ми изписа ДЕНТОКИД.Приятелка ме посъветва да му мажа венците с мастика ShockedНякой опитвал ли е?Накрая май аз ще изпия една Laughing

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не съм мазала с нищо-зъбите пробиха без проблем и то по няколко на веднъж

# 12
  • Мнения: 4 335
Току що по телефона,педиатърът ни  ми изписа ДЕНТОКИД.Приятелка ме посъветва да му мажа венците с мастика ShockedНякой опитвал ли е?Накрая май аз ще изпия една Laughing
Анасона от мастиката наистина успокоява,има една грьцка пасти4ка за венци,която като я пробваш все едно пиеш мастика Crazy(не знам дали я продават тук newsm78)

# 13
  • Мнения: 583
Взела съм Калгел, по съвет на педиатър. Нямам идея дали има ефикасен, защото първото зъбче не го усетихме. За второто не смея да прогнозирам, а е тръгнало. Praynig

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 21:46 от ianitza

# 14
  • Мнения: 41
Бях купила Калгел за детенцето ми,но така и не сме го ползвали.Незнам до колко са ефективни гелчетата от този род.Зъбките му поникнаха без проблеми и температура не е вдигал.

Общи условия

Активация на акаунт