SOS не мога да си намеря прегнил!

  • 28 559
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Момичета,помогнете от къде да си намеря прегнил 10000 единици,?Аз съм от Пловдив но бих отишла навсякъде Sad

# 1
  • Мнения: 1 768
Прегнил поне за сега няма , но пък има заместител , така че не изпадай в паника , а попитай лекаря си с какво да заместиш.На този етап прегнил няма никъде в БГ.

# 2
  • Мнения: 244
Аз съм пациентка на АГ Селена и нямах проблем със поставянето на Прегнила на 10.08.08, но всички лекарства от клиниката ми ги осигуриха .

# 3
  • Мнения: 4 700
Маринекс вече ти е писала, попитай лекаря си кой zаместител да вzемеШ. Знам, че са по скъпи, но пък да отидеШ до София пак няма да ти е много евтино. Успех.

# 4
  • Мнения: 1 768
Днес цял ден се опитвам да намеря телефон на вносителя за БГ - но за сега нищо иначе фирмата е Органон  Sad Ако някой друг го намери да дава и да ги погваме на всички нива  Twisted Evil

# 5
На мен също ми назначиха прегнил 1500 , но за сега никъде не го намирам дори и в София, казаха ми за добър заместител Овитреле , но все още продължавам да търся прегнил...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 302
От клиника Щерев ми казаха, че имало заместител на Прегнила.

# 7
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Преди около месец писах тук, че има проблем с доставките на Прегнил. От септември щели да започнат да се нормализират. Аз намерих от аптека, която работи с инвитро /так ми го казаха, каквото и да означава/. Проучете за такива аптеки, явно там зареждат по-големи количества и е възможно да е останало нещо.

# 8
  • Мнения: 65
Ние посещаваме доктор Бъчваров той ни каза че след 15 септември ще има прегнил и ние го чакаме заместителя е много скъп

# 9
  • Мнения: 4 700
ani8007, вие можете да си поzволите да чакате, zаЩото е zа мъжа ти. Поне така раzбрах от другата тема. Ама момичетата в процедура не могат да чакат zа съжаление.  Sad Би ли ми каzала колко струва овитрела?

# 10
  • Мнения: 65
Овитрела е по 94лв ампулата

# 11
  • Мнения: 4 700
 ooooh!

А честито на всички, на които им трябва спеШно.  ooooh!

Ани, иzчакайте прегнила. Не мисля, че е по лоШо качество от овитрела.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз не мисля,че е по-лош Прегнила.Как до сега винаги са използвали Прегнил,ако Овитрела беше по-добър,лекарите щяха да го споменават.А аз сега за първи път чух за този Овитрел.Винаги сме използвали Прегнил.

# 13
Ние намерихме Прегнил в Турция, в Одрин, има го във всяка една аптека и е 10лв една ампула 5000.

# 14
  • Мнения: 109
И аз не мисля,че е по-лош Прегнила.Как до сега винаги са използвали Прегнил,ако Овитрела беше по-добър,лекарите щяха да го споменават.

Едни и същи са двата препарата, това не трябва да те притеснява. Производителите са различни ... Прегнилът е в пъти по-евтин от Ovitrelle. По последна информация ще има внос на Прегнил може би в средата на м. Октомври  Rolling Eyes Аз си намерих изостанало количество в Благоевград ... това май ще ни е спасението ... изостаналото  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт