Дайте съвет за cd касетофон за кола!

  • 5 839
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Моля ако разбирате нещо от тези техники давайте идея искам да изненадам полувинката с нов касетофон за кола но нищо не разбирам. Разполагам с 250лв. Какъв да избера за тея пари?

# 1
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Защо ти е СD? Отиди в голям магазин за техника и му купи от онези джаджи за запалката - трансмистер или нещо подобно. Ако има флашка и от къде да сваля музика ще му решиш проблема завинаги. Това нещо работи на вълните на радиото, така че поне радио трябва да има. В Офис 1, в Технополис или Техномаркет ги има и стрева 30-40 лв. Успех!

# 2
  • Мнения: 227
За под 250 лв. качествена музика няма да намериш  Peace Всичките са еднодневки - или прегряват и изгарят или просто в даден момент спират да работят незнайно защо  Crazy

Ето тук има вариант за до 250 лв.
има и други възможности за тази сума пари.Ето още няколко варианта:
вариант 1 , вариант 2 . Имай предвид, че вариант 2 е най-доброто от трите, знам го защото един приятел има такова радио и е много доволен.  Pioneer винаги са били най-добрата марка за непрофесионални аудиосистеми. Аз съм с Pioneer но по-скъп  Mr. Green, но със сигурност знам, че и по-евтините са по-добри като качество от Sang, Elite, Sony и подобни.
Успех   bouquet !!

Последна редакция: ср, 20 авг 2008, 17:14 от Зайче Мече

# 3
  • София
  • Мнения: 518
Има в Технополис за под 250 лева, а и консултантите там могат да ти дадат повече информация от нас Mr. Green

# 4
  • Мнения: 345
Определено Pioneer, има голям избор в Техномаркет.

# 5
  • Мнения: 29
Pioneer става за слушане, но само това http://www.alpine-europe.com/index.php?id=cde-9872rrm&L=17 ще ти достави наслада за ухото.Най-доброто за тази сума.И това ще е началото на пътя ти към аудио съвършенство.После ще дойде ред на колоните, след тях ще смениш главата, после усилвател, демпване.......Послушай ме и няма да съжаляваш.

# 6
  • Мнения: 108
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ПРИЯТЕЛИ  Praynigа нещо за СОНИ да кажете и това USB Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 112
Аз имам Sony с USB порт, което си закупихме миналата година от Техномаркет за 250 лв. Много сме доволни с мъжа ми, в последствие още няколко наши приятели си купиха същото сд и те също са доволни, така че ти го препоръчвам. Пък и Sony си е Sony..

Общи условия

Активация на акаунт