Ветеринарен лекар

  • 6 531
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Моля ,ако има някой ветеринарен лекар да ми пише.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Надали някой "има" ветеринарен лекар.
Ако има спешен проблем го дефинирайте и ще получите адекватни отговори, ако не, ползвайте Google  с подходящите ключови думи.
Успех!

# 2
  • Мнения: 35
Става дума за моето куче.Боксер на 12 години получи някъква криза.Като цяло всичко продължи около 1 час и 35 минути.Изведнъж кафява пяна от устата (както си лежеше)диша учестено много,отитах да го вдигна и успях ,но около един час беше неадекватен и не много контактен.Залита,залита и пада(вообще не можеше да стои на краката си и и бе видно,че му се вие свят).Неспокоен сякаш търси нещо но залита и пада.Сега след окло 2 часа и половина се поуспокои.Става да пие вода с моя помощ-много жаден.Леко му се вие свят но има огромна промяна.Това е .
Зная че е на възраст но  все пак.Мисля да не е сърдечна криза,ако има такива симптоми?
Благодаря  ви... Sad
п.с.Сега хапна с апетит каквото му дадох и заспа.

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 03:53 от marmaxmar

# 3
  • Мнения: 3 034
не знам дали във Варна имате клиники "Анимо", но аз съм страшно доволна от тях, спасиха ми котката, беше в много тежко състояние  Peace

# 4
  • Мнения: 4 916
На спирка Електрон май има денонощна клиника.

# 5
  • Мнения: 1 558
marmaxmar, как е кучо, оправи ли се, добре ли сте, консултирахте ли се с ветеринар вече?
Обединена ветеринарна клиника работят  денонощно, а през деня правят и домашни посещения, но за през деня може би си имате личен ветеринарен лекар.
Аз лично не съм доволна от тях, не помогнаха на моето куче, но не сме изпадали в спешни ситуации, за да търсим вечер помощ.
Пожелавам ви да оздравявате!

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
в Обединената вет. клиника (до електрон) не ходи в никакъв случай!!!!!


http://vetcom.hit.bg/Index_bg.html

тук работят изключителни специалисти и тук родителите ми лекуват куче, което в Обед.вет.клиника за малко да уморят.

# 7
  • Мнения: 246
Става дума за моето куче.Боксер на 12 години получи някъква криза.Като цяло всичко продължи около 1 час и 35 минути.Изведнъж кафява пяна от устата (както си лежеше)диша учестено много,отитах да го вдигна и успях ,но около един час беше неадекватен и не много контактен.Залита,залита и пада(вообще не можеше да стои на краката си и и бе видно,че му се вие свят).Неспокоен сякаш търси нещо но залита и пада.Сега след окло 2 часа и половина се поуспокои.Става да пие вода с моя помощ-много жаден.Леко му се вие свят но има огромна промяна.Това е .
Зная че е на възраст но  все пак.Мисля да не е сърдечна криза,ако има такива симптоми?
Благодаря  ви... Sad
п.с.Сега хапна с апетит каквото му дадох и заспа.

Какво стана с кучето?   bouquet На мен по-скоро ми прилича на топлинен удар....макар че боксера е предразположен към инфаркт по принцип.

# 8
  • Мнения: 35
Здравейте  bouquetблагодаря ви...Марк днес е по-добре...на първо четене -белодробен оток и лечение за това.Постоянно го гледам дали диша....гони ме параноя.:9 Зная,че всеки ден му е подарък,но....Благодаря ви...сега се разревах после пиша... Cry
Утре ще попитам и за варианта да е инсулт ...
Лекарите  познават кучето ми като цяло отдавна.

# 9
  • Мнения: 3 034
съжалявам  Sad стискам ви палци и на двамата  fingerscrossed

# 10
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
www.dog.bg

Има Ветеринарен форум, разпитай и за лечение, и за добър лекар във Варна. Успех!

# 11
  • Мнения: 1 668
На мен с9имптомите ми приличат на инсулт...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Потърси и второ мнение от други лекари. Нещо не съм съгласна с диагнозата която сега са ви поставили.

# 13
  • Мнения: 35
Благодаря ви   bouquetНадявам се на още една спокойна нощ.За сега всичко е добре Simple Smile пазя го.Лагам си ,че съм скапана не мога да работя като хората ,мисля само за него...Човек никога не е готов...Само го дебна ,ако заспя си е чудо...Лека нощ на всички    bouquet

# 14
  • Мнения: 1 312
Моето получи инсулт преди месец.
Симптомите бяха почти същите.
Най ме притесни отока и залитането,а когато ми се обадиха и ми казаха,че е паднал в басейна/празен/на вилата съвсем се изплаших.
В годините за различните си животни съм ползвала различни лекари,от Д-р Тодоров в "Ултра-Вет"съм най-доволна.
Ако искаш телефон пиши да ти го пратя на ЛС.
За Анимо има доста противоречиви мнения,но аз лично нямам конкретни забележки към тях.
Дори там си кастрирах котката.
В ОВК не бих отишла ако ми трябва лекар.
Леко комерсиализирани са там нещата...

Общи условия

Активация на акаунт