Как да намеря сестра си - Лилия?

  • 3 310
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте,
От много години се опитвам да открия сестра си . Тя е родена на 04.07.1988г. в гр. Търговище и е оставена за осиновяване. Рожденното и име е Лилия. Към кой да се обърна за повече информация? Вече се обърках и оплетох в сайтове, обяви, форуми?
Дали пък Лилия просто не иска да бъде намерена?
Незнам.
Ще ми помогнете ли?

# 1
  • космополитно
  • Мнения: 941
Здравейте,
От много години се опитвам да открия сестра си . Тя е родена на 04.07.1988г. в гр. Търговище и е оставена за осиновяване. Рожденното и име е Лилия. Към кой да се обърна за повече информация? Вече се обърках и оплетох в сайтове, обяви, форуми?
Дали пък Лилия просто не иска да бъде намерена?
Незнам.
Ще ми помогнете ли?
Нямам идея към кой да се обърнеш за повече информация!? Незнам и дали Лилия иска или не иска да бъде намерена!? Може да не знае за това си име, за осиновяването си...
Почти със сигурност знам, че директно си поискала съдействие тук без да п(р)очетеш куп идентични теми! Вероятно и затова никой досега не е откликнал на молбата ти!?

На мен лично вече ми е неудобно да давам един и същи отговор на почти идентични на твоя въпроси и дирения...
Опитай на:
http://www.baoo-bg.org

Успех!  Peace

 newsm78 Питам се каква е позицията на общата Ви майка?

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 00:53 от Venecias

# 2
  • Мнения: 2 084
Лилия има правото на избор дали да бъде намерена. Ами ако не иска? Ако това й донесе болка? Идвам от друга тема  - та в този дух - този път тя и единствено тя има право на решение. Този път никой друг освен нея не бива да решава. Тя има право на избор и на контрол върху живота си. ВЕЧЕ.

Общи условия

Активация на акаунт