София Стайковска

  • 4 128
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 91
здравейте, моля ако някой е чувал и посещавал София Стайковска да сподели впечатленията си. Интересува ме адреса, на който приема пациенти и цената на прегледите.

# 1
  • Мнения: 4
Адреса е бул. България 90, спа център Контур. Това е в сградата на Unibuild, входа е откъм гърба.
Бях при нея преди 2 дни за обща диагностика, но понеже съм здрава всъщност не мога да дам лични отзиви за ефективността на хомеопатичното й лечение. При нея обаче ме прати една приятелка, която е безкрайно доволна (имаше проблеми с щитовидната жлеза) - не й хрумва изобщо да ходи на друг лекар вече. Тя пък знае за София от друга приятелка, която също лекува себе си и бебето си само при София.

# 2
  • Мнения: 4
А, забравих да кажа и за цената - общата диагностика е 35 лева.

# 3
  • Мнения: 157
Познавам я. Ходих два пъти при нея. Мисле, че е добър хомеопат, но малце кофти човек. Имай предвид, че не си вдига редовно телефона, това е от съществено значение, когато започваш с хомеопатия. Няма как да си пиеш аспиринчето  готово. София си дава брошурката с 6 лекарства и ти казва чети и се лекувай. Това не ми хареса. освен това не те ли хареса лошо ти се пише

Общи условия

Активация на акаунт