ЧОУ Петър Берон

  • 5 222
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Годишна такса:
2500EUR - детска градина
3100EUR - предучилищна група
3600EUR - училище

Ходят на плуване, учат танци, карате, английски всеки ден.
Имат зелено, бяло и синьо училище.
Обяд и две закуски, организиран транспорт, физкултурен салон.
В група/клас са по 14-15 деца.

На теория звучи чудесно, а как е в действителност?
Моля за вашите лични впечатления.

# 1
Ми като бивш възпитаник ще бъде съвсем откровен с вас.Мразя това училище поради две причини.Едната е ,че повечето деца се държат отвратително и по този начин те влият   зле на по-малките.На пример 2ма от 7 клас 2007-2008 пушат марихуана и пият алкохол извън училище и въпреки многобройните оплаквания от родителите директорът Р. Пощаков не направи нищо по въпроса. Втората причина е нулевата дисциплина в училището. 7 години съм бил в училището и нито веднъж не съм видял да се промени поведенията на някои от "черните овци".Съветвам Ви да не си записвате детето в това училище.

# 2
  • Мнения: 34
Аз имам дете което е в началните класове на това училище.До този момент съм доволна и от преподавателите и от дисциплината .Нямам никакви възражения поне засега. Ако имате някакви конкретни въпроси питайте .

# 3
Ми като бивш възпитаник ще бъде съвсем откровен с вас.Мразя това училище поради две причини.Едната е ,че повечето деца се държат отвратително и по този начин те влият   зле на по-малките.На пример 2ма от 7 клас 2007-2008 пушат марихуана и пият алкохол извън училище и въпреки многобройните оплаквания от родителите директорът Р. Пощаков не направи нищо по въпроса. Втората причина е нулевата дисциплина в училището. 7 години съм бил в училището и нито веднъж не съм видял да се промени поведенията на някои от "черните овци".Съветвам Ви да не си записвате детето в това училище.


Явно ти си една от черните овци..Може би "нулевата дисциплина" я има при теб и в момента избиваш лични комплекси..

Общи условия

Активация на акаунт