д-р Кристиян Йончев - МЦ "Хестия"

  • 3 838
  • 3
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Моля ви споделете мнението си за него.Работи ли със касата?Ако не, то горе долу какви са цените при него?В много голяма чуденка съм, хем имам направление, хем искам и да ида при добър лекар.
Благодаря ви

# 1
  • София
  • Мнения: 791
 Докторът е много добър, но не работи със здравната каса. прегледът в Хестия струва 30лв.

# 2
Здравейте и от мен!Този доктор бих казалапърво,че е чудесен човек и страхотен специалист!!!!!! GrinningТой беше нашият наблюдаващ лекар!Много съм доволна от него!Роди ни се едно сладко момиченце,благодарение на него!Всичко мина благополучно и страшно сме му благодарни аз и мъжът ми!!!!Той работеше преди в шейново,но после се премести в този мед. център!Така,че не се колебай,а отивай при него.Не знам какви са ти финансовите възможности,но в крайна сметка по-добре е да те наблюдава специалист,който си държи на пациентите и техния благополучен финал - раждането на бебчето;))!!!Този човек е много отзивчив,постоянно е на линия за каквото и да е!!А все пак за една бременна това е от огромно значение.С мъжът ми сме ходили за проверка и пори други доктори и докторици!Но в крайна сметка се спряхме на него,защото той си заслужава!И не сбъркахме!!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 791
 Той си работи и в Шейново, ще раждам при него, живот и здраве през март Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт