GTK дизайн

  • 2 006
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 195
Здравейте,

Някой да има отзиви за тази фирма за проектиране и производство на мебели?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз имам. Преди 3 год. направиха доста неща при ремонта на жилището ни. Като цяло съм доволна. Аз работих с Цветелина, тя проектира кухнята, гардероба в коридора, отделно  антрето и корпусната мебел в хола. Спазиха си срока, качествени са нещата, имат най-новите материали. Можеш да им се довериш.

# 2
  • Мнения: 55
Аз също съм много доволна от тях. Проектираха ни кухнята, хола, антрето и детската стая. Вече три години нищо не е мръднало. Материалите са им качествени а проектантите много си разбират от работата. С чисто сърце мога да ги препоръчам.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 658
Да попитам като цени как са?И къде имат магазин или офис?

# 4
  • Мнения: 55
Не мога да дам ориентир за цени, тъй като не съм сравнявала един и същ проект колко струва при тях и колко би ми оферирала друга фирма. Последно правихме детска. Ако е някакъв ориентир - три легла (двете тип сандвич, третото на втори етаж, стълбите към него са шкафове, бюро, огромен гардероб 2 на 2 метра с плъзгащи врати, още една секция два метра висока и библиотека и тя на височина 2 м. ни излезе около 6 000 лв.). Според мене е маааалко скъпо. Но за мене беше важно, че материалите са им много качествени, проектантите са много свестни (изтърпяха ни тримесечните набези и претенции докато направим окончателни проекти) и не на последно място, от майсторите, които монтираха мебелите съм много доволна.  Както казах по горе, обзавели са ни целия апартамент с изключение на спалня (и то защото си я имахме) и ако имам нужда от нещо пак при тях ще отида. Имат два офиса в кв. Стрелбище. Ето и сайта им за повече инфо: http://www.gtcbg.com/

Общи условия

Активация на акаунт