къде да родя-от русе

  • 2 548
  • 21
  •   1
Отговори
здравейте на всички.много се надявам някой да ми помогне;живея в русе и ми предстои раждане през януари.русенските доктори просто не искам да ги коментирам а в нашето аг веднъж вече съм раждала и не ми се стъпва дори там.чух за д-р бойчев от тутракан,но не зная почти нищо за него.ако някой знае цени,условия и др. такива моля да ми каже.благодаря

# 1
  • Мнения: 4 111
Аз родих в Русе в Ескулап, частната клиника. Много съм доволна. За Тутракан не мога да кажа нищо, но е писано по въпроса, може да ползваш търсачката.

# 2
  • Мнения: 471
Миличка аз ти препоръчвам родилния дом.В частната клиника нямат необходимата апаратура , ако недай си боже стане нещо.Това е мое мнение.Мен ме изражда Зарзаланов и въпреки нещата които съм чувала за него бях много доволна.МНого голямо внимание от негова страна, всичко ти обяснява идва да те вижда всеки ден-просто много добре.Но както ти си прецениш-ако искаш мога да ти дам негови координати Hug

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Попитай и се запиши тук Wink
Леко раждане Hug

# 4
  • Мнения: 3 157
Аз родих в Тутракан,въпреки че живея в София и ми следиха бременността тук(от което не бях доволна).Ако не знаеш има двама д-р Бойчеви,но и при който да се запишеш няма да сбъркаш-в частната клиника техниката е страхотна-много по-добра от 90%от ехографите в София,отношението също.Аз съм много много доволна,живот и здраве следващия път пак ще раждам там.Успех и ако имаш въпроси пиши на ЛС

# 5
  • Мнения: 1 168
Миличка аз ти препоръчвам родилния дом.В частната клиника нямат необходимата апаратура , ако недай си боже стане нещо.Това е мое мнение.Мен ме изражда Зарзаланов и въпреки нещата които съм чувала за него бях много доволна.МНого голямо внимание от негова страна, всичко ти обяснява идва да те вижда всеки ден-просто много добре.Но както ти си прецениш-ако искаш мога да ти дам негови координати Hug
Peace
Абсолютно подкрепям! Изобщо не е толкова трагично колкото си мислех. Е храната не ти я носят от ресторант като в Еаскулап и не пускат посетители, но това второто си има и предимствата. От хигиенна гледна точка например. а мен след раждането така ме разкатаха от обаждания по телефона, че ако разрешаваха и посещения - не знам къде щях да се крия Laughing.
А, да, и персонала е много готин - имаше само една-две по-сърдити, но всички останали са много мили.

# 6
доколкото знам бойчев-баща е починал,но все пак кажи ми някаква цифра,колко взема този доктор

# 7
  • Мнения: 5 391
И двете си деца родих в Тутракан при Любо Бойчев.
Бягай там Simple Smile

# 8
  • Мнения: 187
Миличка аз ти препоръчвам родилния дом.В частната клиника нямат необходимата апаратура , ако недай си боже стане нещо.Това е мое мнение.Мен ме изражда Зарзаланов и въпреки нещата които съм чувала за него бях много доволна.МНого голямо внимание от негова страна, всичко ти обяснява идва да те вижда всеки ден-просто много добре.Но както ти си прецениш-ако искаш мога да ти дам негови координати Hug
Първото си дете родих в АГ-то, сега второто живот и здраве пак там. Само заради лукса не бих се жертвала да раждам в 4астна клиника, която дори няма неонатолози ( Ескулап). За Тутракан нямам мнение, защото не мога да говоря от ли4ен опит, но съм 4увала добри отзиви.

# 9
  • Мнения: 5 577
И аз съм за род. дом. С лекар, естествено.

# 10
  • Мнения: 3 157
доколкото знам бойчев-баща е починал,но все пак кажи ми някаква цифра,колко взема този доктор



Цена-0.00лв
Не става дума за бащата,а за двамата братя.

# 11
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
АГ то със две ръце Peace

# 12
Цитат
bremennost i rajdane v ryse
niakoi znae li nesto za dvete bolnitsi

бременност и раждане в ръсе някой знае ли нещо за двете болници



-------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 15:43 от Доня Туфиня

# 13
# 14
  • Мнения: 4 000
Доколкото съм чувала, бременни от Русе и Силистра масово раждат в Тутракан. Не съм 100% сигурна, но може да раждаш по ЗК, а да "почерпиш" доктора както намериш за добре!

Общи условия

Активация на акаунт