Имате ли мнение за „Яна тур”

  • 1 805
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406
Здравейте,
налага се да пътувам с тях до Кавала на 17.09 за три дни.
Ще Ви благодаря, ако имате мнение
Приятна вечер

# 1
  • Мнения: 127
Аз съм работила във Варна с тях. Това е софийска тур. агенция, пращаха ни гости в хотела и нямахме проблеми с тази агенция. Относно договорките бяхя точни. Не съм ги ползвала като клиент, но като партньор са коректни. Успех!

# 2
Яна Тур са агенцийка, която препродава пакети на туроператори. Българите не правят много разлика между турагент и туроператор. Операторът има лиценз да създава продукт (ако има и лиценз за агент можр и да препродава чужди и собствените си пакети), а агентът може само да препродава.
Офертите, които ни заливат например за Гърция и Турция през майските празници се правят от 3-4 фирми, затова и разликите в цените на всички агенции са 10-тина лева. А тези оферти се предлагат от стотици агенции.
Търсете туроператори, защото макар да делят своя процент печалба с агентите, агентите понякога вдигат още цената от лакомия. За Гърция ще е с 20 лева, но за Доминикана или Малдиви е със стотици евро понякога. Не че са толкова зле, но са малка агенция и аз не я препоръчвам.

# 3
  • Мнения: 4 406
Благодаря Ви момичета за отговорите.
Е резервирах с тях. Те организираха екскурзия за датата, която ми трябваше. Малко скъпичко ми се видя 210 Евро за три нощувки.
Приятен ден

Общи условия

Активация на акаунт