Духът лекува тялото

  • 3 652
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 095
Момичета,
ако се интересуване от темата, купете си списание GEO - новия брой. Има разискване по въпроса. Повече от една статия.

Приятно четене.

Ако не можете да го намерите ще го сканирам.

# 1
  • Мнения: 1 095
Сканирай го ! Praynig

# 2
  • Мнения: 2 761
Ве4е го 4етох!В един от старите броеве има6е съ6то интересна статия за връзката на стомаха с мозъка.Ако го има6,може да сканира6 и него.

# 3
  • Мнения: 1 095
Дино, ще го сканираш ли ?
Аз нямам възможност да си го купя, по-точно да го търся.

# 4
  • Мнения: 623
Духът лекува тялото Без съмнение

Не случайно се спряга: "Здрав дух в здраво тяло"

Ние може само да го обсъждаме и дискутираме. Едни ще кажат, че могат други, че не могат.
Тези които могат, че е вярно тези които не могат, че е абсурд

В народните мъдрости има доста истина

# 5
  • Мнения: 3 456
И аз ще чакам сканирания вариант на статиите, за което предварително благодаря на Dino.

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ще го потърся утре, ако не го намеря, ще чакам сканирания вариант.

# 7
  • Мнения: 87
Заинтригувана съм...

# 8
Аз не съм го чела,но и не сте го сканирали или поне аз не видях Shocked Всичко е в главата бе хора!Колко пъти го казах?Като спортуваш и се движеш и всичко негативно в теб изчезва,по възможност го правете навън.И се раздраш на готино тяло,положително мислене,храниш се здравословно и всичко е супер.И така живота може да бъде по-лесен,по-усмихнат,по-готин

# 9
  • Мнения: 2 761
Ми верно...Как не сме се сетили... ooooh!Що се оплакваш,4е мъжете са свършили тогава.Я иди се разходи на 4ист въздух...

# 10
  • Мнения: 3 376
xubava  Mr. Green

Ще потърся и аз списанието.Може и да дискутираме ако искате.

Всичко друго,но не и лекарствата лекуват тялото.

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Всичко друго,но не и лекарствата лекуват тялото.
...... бе не съвсем така , лакарствата носят "послание" от там мозъка работи и ..... тялото се лекува

Ох ама как обясних  Crazy Така пробвам отново  Laughing Някъде бях чела(една от книгите на Хосе Силва май) че бил  правен експеримент и на една група хора с мигрена дали витамини като им казали че е лекарство за болката им в главата на голям процент болката отминала  Peace Та така че ако лекарствата носят правилното послание на опаковката или начина по който са предоставени от лекуващите имат ефект не само от химична гледна точка т.е. важна е и нагласата на самите хора  Peace


п.п. ох рано сутрин не ми се удава слоловореда   Embarassed май си противореча даже  Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 05 дек 2008, 09:02 от Desss

# 12
  • Мнения: 3 376
 Desss  Coffee   Hug

Исках да кажа,че лекарствата лекуват само симптомите,притъпяват болката и ни карат да забравим за момент.
Истинските причини за заболяванията не могат да бъдат излекувани с лекарства.Те започват от главата т.е. мислите,от чувствата и т.н. и после се проявяват като болест на физическо ниво.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 095
Съжалявам и моля за извинение. Все още не съм готова. Сканирах го, но не е цветно и нищо не се разбира. Обещаха ми да го сканират цветно, но ..... не го направиха. Ако успея да си купя скенер около Нова година ще го кача. Ако не ще търся друг човек.
Имам и двете списания. Така че, ще кача и двете статии.
Надявам се да ме извините 

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дино, ще почакаме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт