Алергиите

  • 856
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Тази година преживях доста кофти алергия.. така и не се разбра от какво е, както в общия случай.. но разбира се трябваше да спазвам строга хранителна диета, защото можеше да бъде от всичко.. според мен беше ухапване от някъв инсект и организмът ми реагира.. на пръв поглед симптомите ми бяха мнг безобидни и поради това, че не обърнах внимание, стиганх до инжекции.. слава богу, не съм имала алергичен шок.. идеята ми е в тази тема да споделяме опит за различните алергии, които са ни сполетявали, и как сме се борели с тях..  newsm78 по принцип ВИНАГИ трябва да се отиде на лекар, но поне чисто практично можем да се съветваме..

# 1
  • Мнения: 485
Миналата година ми се запуши зверски носа, помислих,че съм настинала...влачих се така 2 седмици,изкапах сума ти капки,правих инхалации,но стигнах до там че да не мога да спя нощем и седях седнала в леглото. Отидох на лекар и се оказа,че съм направила алергичен ринит. Тази година историята се повтори, с разлика,че реагирах навреме,защото вече ми беше ясно,че съм алергична към нещо. С какво се лекувам- ами " Ксизал" таблетки. И  на мен ще ми бъде интересно другите да споделят как се справят ,а също дали си правят някакви тестове за откриване на алергена или като мен си вземат хапчетата като се наложи и така докато отмине,а после пак като се повтори...

# 2
  • Мнения: 580
Кларитин - за съжеление винаги Кларитин . Tired

# 3
  • Мнения: 113
на мен в Русия ми дадохда да пия Ериус... а сега приключвам с Ксизал... аз също се чудех дали да не си направя тестове, но съм чела, че с тях можеш да си отпушиш някоя "спяща" алергия и някак си не ми се ще да рискувам.. все още ме е страх да папам някои храни и се въздържам..  ooooh! но определено трябва човек да има предвид алергиите и възможно симптоми, защото ако не се реагира навреме, може и да има по-кофти последствия...  Close

# 4
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
При началото на всяко лято краката ми се напукват отдолу и заповат да се цепят,което невероятно много боли... лекарите го обясниха с алергична реакция...но към какво-така и не се разбра...ПИх хапчета за 5-6 заплати,мазах се с какво ли не...полза няма...SOS... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт