Защо не идваш бебче?

  • 1 475
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 272
Това го копирам от Розали.ком. Сигурно няма да кажа нищо ново и все пак, ако ви е интересно, прочетете.
http://rozali.com/pregnancy.php?l=a&p=35

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Много хубава статийка, вдъхва ти надежди! Благодаря Леа.

# 2
  • Мнения: 2 825
И на мене ми хареса статията  Simple Smile за което благодаря Леа  Hug


После видях и коментарите отдолу .... и ми стана кофти, малко са я пооплули....което мисля 4е не е редно,  все пак тя е за хора, при които няма установен проблем.
Но все пак всеки има право на избор в какво да вярва Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз затова не правя коментар. Всеки да прецени за себе си доколко да вярва на статията и доколко тя е приложима за неговия случай. Не я натрапвам. Просто е още едно мнение по въпроса.

# 4
  • Мнения: 288
Противоречивите коментари са провокирани от противоречивостта на авторката на статията. В заглавието е казано, че бебето не идва, а по-надолу са дадени едни съвети, по-подходящи за момичета, които са на етап планиране на бременност.
Ами ясно е защо хората се объркват.
В училище трябва да е учила авторката как се пише, щом подхожда с такова самочувствие към писане на текстове за списание.  newsm78 newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 3 376
Тази статия е изплагиатствана от един английски женски сайт:
http://www.ivillage.co.uk
След работа ще потърся и точната статия, от където е превеждала въпросната "авторка" Петя Николова. Основно това не ми харесва в статията. Другото, което не ми харесва: уж идеята е да окуражи момичетата да не се отчайват задето бебето не идва, а същевременно почва да разказва как вече фертилната възраст била паднала и сега след 27 години фертилността падала #Crazy Егати и окуражаването, по-добре си бях преди да го прочета.

# 6
  • Мнения: 2 825
... да не се отчайват задето бебето не идва, а същевременно почва да разказва как вече фертилната възраст била паднала и сега след 27 години фертилността падала #Crazy Егати и окуражаването, по-добре си бях преди да го прочета.

гризка тука имаШ много голямо право... абсолутно съм съгласна с тебе.
Аз мисля 4е това, 4е била паднала фертилната възраст, ама хи4 не е вярно, като гледам тука всяка втора бременна и млада майка, определено са над 30, да не кажа 35... или другата крайност е на по 17 / 18, ама при тях май е пове4е от незнание

Общи условия

Активация на акаунт