Милите думи на нашите деца

  • 5 210
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Кои мили думи на децата Ви няма никога да забравите?Аз например много се трогвам,когато дъщеря ми ми каже:"Мамо,искам да ме обичаш!"Става ми хем много мило,хем и малко тъжно!

# 1
  • Мнения: 483
Вики непрекъснато ме засипва с мили думи, понякога искам да го ухапя от обич, идва ми да си счупя зъбите!  Crazy
- Ей, мамо Хиско, дасти, добо уто...
- Ееето го мамутоооо!
- Ето го човечетооо!   bouquet
А като се ядосам или повиша тон за нещо, дори и да не се карам на него, то започва да ме гушка и казва: Мамии, нама ничо, мами, нама ничо!   remybussi

# 2
  • Мнения: 822
Наистина дечицата са много мили същества! Дъщеричката ми много често ме гушка и ми казва "касивата мама" , а синчето ми прави най-страхотните комплименти и ме обича "до безкрайния безкрай"  Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
- Мамо, ела да ти кажа нещо на ушенцето: "Обичам те"... Crazy

Но това, което ме разби направо беше наскоро - тя беше много болна и дума не обелваше. Отвори устичка само за да ми каже: "Мамо, искам винаги да си до мен"...Едвам се сдържах да не избухна в сълзи...

Доскоро ме наричаше своята лимбо-любов /от Денис-белята си го хареса/  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 289
Много приятна темичка  Peace
Най-актуалните при нас за момента са:
- "Мама е добра, направи на бебето бана"  Mr. Green /баница - естествено - готова, която мама само изпече Embarassed но той още не знае, че има и друг начин...  Mr. Green
- "Мама, този панталон нодо субав!"

Понеже имам навик да му казвам "малкото ми бебе", той ми отговаря с "малтата ми мама"  Hug


# 5
  • Мнения: 2 807
"Мамо, много те обичам! - от земята до най-високата точка в небето и обратно до дъното на морето, но толкова много пъти, колкото дори ти не можеш да изброиш" - за мен това е наистина много  Heart Eyes

"Мамо, много си мила и добричка. Как може винаги да си толкова прекрасна?!"  Simple Smile

"Ти си най-добрата мама на света"   Heart Eyes - и отиват да благодарят на баща си, че им е избрал такава мама  Laughing


Всичко това съчетано с най-големите, силни и топли прегръдки, с най-благодарните целувки, с обичта, искряща от детските очички, ме карат да се чувствам най-щастливата мама на земята  Blush...

Имам още мноооооооооого такива примери, все в същия дух, които за секунди са успявали, и успяват! да насълзят очите ми от радост и умиление...
И разбирам, че съм мама на едни от най-прекрасните и мили човечета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 187
Вечер винаги ми казва "мамо, лека нощ, обичам те", а когато му се скарам, гушка ме и казва "мамо, ти си хубава"(винаги ми се насълзяват очите)

# 7
  • Мнения: 2 479
Големият ме прегръща, започва да ме целува и казва "Мамо, много те обичам" Heart Eyes
А малката като е във фаза на любвеобилност ме гали и ми нарежда "О, миличката ми...."
Много са ми сладки... Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 220
От известно време ми казва, ей така от нищото "Ти си много сладка и те обичам"  Heart Eyes. А когато се оплаквам, че нещо ме боли и ми вика "Ой, душичка на мама" (явно от мен го е чул). Той е много любвеобвилен и постоянно си разменяме ласки и нежности.  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 807

toninna, и дъщеря ми така обича да "копира" Wink мои словоизлияния...   Grinning

Преди няколко дни например отива да прегръща и целува Мони и започва да нарежда: "Ах на кака малкото слънчице... Знаеш ли само колко много те обичам?" - а той: "Да" и нежно отвръща на милувките й  Heart Eyes
А тя каката по-дребна от него  Wink

# 10
  • Мнения: 2 005
Аз никога няма да забравя думите на синът ми : "Мамо , обичам те безкрайно !" Hug

# 11
  • Мнения: 2 467
"Обичам те, мамо" + силно гушкане ме кара да летя!
"Милата моята мама".
"Мамо, ти си ми най-добрата приятелка".

Когато ме види разстроена от нещо, идва и ми обяснява "Аз съм тука и ще те пазя, мамо. Няма страшно"

От няколко дни ми е измислила умалително на "мама" - "Меме"  Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Мамо, радвам се че те има.

Снощи при пазарлъците да си отиде в нейното легло - Мамо, имам нужда да те чувствам.

# 13
  • Мнения: 9 814
"Мамо, обичам те, не мога без теб!" или "Милата ми мамичка"- тези думи винаги ми дават криле.
А, дори понякога няма и нужда от думи- само като ме прегърне с всички сили и ме целуне, разбирам истинската причина поради, която живея.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 320
Казвам на сина ми, че го обичам от тук до небето и обратно, а той ме гледа и казва "А аз те обичам от тук до магазина."

Много ми е мило също, когато сутрин се събужда и буди и мен и ми казва "Кой?" . Аз му казвам "Кой си ти?" и той отговаря "Ка (Краси)!" После ме прегръща. Това ми е много мил момент!

Общи условия

Активация на акаунт