Дубай инвест?

  • 5 801
  • 36
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Интересува ме някой знае ли повече подробнасти за стартиращата в БГ нова небанкова институция? newsm78
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
Това чудо пък, какво е?  bouquet

# 2
  • Мнения: 804
Това чудо пък, какво е?  bouquet
Ами очевидно - строг говорещ дакел, който инвестира в Дубай, обаче има някои съмнения относно ефективността на инвестицията си.
Моя пост е без букет.

# 3
  • Мнения: 15
Това чудо пък, какво е?  bouquet
Ами очевидно - строг говорещ дакел, който инвестира в Дубай, обаче има някои съмнения относно ефективността на инвестицията си.
Моя пост е без букет.
като награда ше има/
възвръщаемост на инвестицията;
АТВ
Скутер
или гърмящ бонбон

тва е.

# 4
  • Мнения: 2 386
Да, нещо като Jet Cash, но уж по-добри, а всъщност по-фалшиви.

# 5
  • Мнения: 7 837
А, защо се нарича Дубай инвест, след като, най-вероятно собственикът ще забегне за Йоханесбург, след приключване на инвестицията?

# 6
  • Мнения: 12 648
ДУБАЙ ИНВЕСТ` НАБИРА КРЕДИТНИ КОНСУЛТАНТИ КОИТО ОТ 01.10.2008г ЩЕ Я ПРЕДСТАВЛЯВАТ ПРИ ОТПУСКАНЕ НА КРЕДИТИ – ГЛП 6.9%, САМО СРЕЩУ ЛИЧНА КАРТА, БЕЗ ДОКАЗВАНЕ НА ДОХОД, МАКСИМАЛНО ОБЛЕКЧЕНИ УСЛОВИЯ.ФИРМАТА ПРЕДЛАГА ОТЛИЧНИ УСЛОВИЯ КАКТО ЗА КЛИЕНТИТЕ ТАКА И ЗА КОНСУЛТАНТИТЕ, КОИТО ЩЕ Я ПРЕДСТАВЛЯВАТ. ЗА

Малка приказка!

# 7
  • Мнения: 4 916
 Laughing
Ново име на стара пирамида.

"ДУБАЙ ИНВЕСТ" Е ИНВЕСТИЦИОННА ГРУПА,КОЯТО РАЗВИВА ДЕЙНОСТ В НАД ДЕСЕТ СТРАНИ ОТ ЕВРОПА КАТО ЧЕХИЯ,СЛОВАКИЯ,РУМЪНИЯ,УКРАЙНА,УНГАРИЯ,АНГЛИЯ И ДР.
"ДУБАЙ ИНВЕСТ" РАБОТИ ПО СИСТЕМАТА MLM (МУЛТИ ЛЕВЪЛ МАРКЕТИНГ) ИЛИ МРЕЖОВ МАРКЕТИНГ.
НА 01.10.2008 ЩЕ БЪДЕ ДАДЕН СТАРТ НА ОТПУСКАНЕ НА КРЕДИТИ ОТ 2000лв.ДО 20000лв.НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА.
БЕЗ ДОКАЗВАНЕ НА ДОХОД,БЕЗ ОБЕЗПЕЧЕНИЯ И ПОРЪЧИТЕЛИ,СРЕЩУ ЛИЧНА КАРТА,СРОК НА ПОГАСЯВАНЕ ДО 5г.ОТГОВОР НА МОЛБАТА ДО 24ч.С ГОДИШНА ЛИХВА 6,9%,БЕЗ ТАКСА ЗА ПРЕДСРОЧНО ПОГАСЯВАНЕ НА КРЕДИТА.
БЪДЕЩИ ДЕЙНОСТИ:
1.ИПОТЕЧНИ КРЕДИТИ ЗА АПАРТАМЕНТИ
2.ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТИ НАД 20000лв.
3.ИНВЕСТИЦИОННИ КРЕДИТИ.
4.КРЕДИТИ ЗА ПОКУПКА НА НОВИ КОЛИ
5.ИПОТЕЧНИ КРЕДИТИ ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

 
16 Юли 08, 00:03    




Ипотечни кредити до 20 000 лв?  Laughing Шагаджии.



Девизът им е култов: "НАЙ - БОГАТИТЕ ХОРА В СВЕТА ТЪРСЯТ И ГРАДЯТ МРЕЖА, А ОСТАНАЛИТЕ ТЪРСЯТ РАБОТА"

# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Абе уж човек трябва да се съмнява когато дава пари Rolling Eyes Пък що таки ми е съмнително ,незнам, а уж те дават кредити. newsm78 Просто тази лихва ми се струва доста ниска Outta Joint Питах една консултантка,която ме навива да ставам консултант,къде е уловката за клиента, отговора беше ,че няма уловка.Лиценза,който издават на косултантите бил с печат на БНБ Thinking. Затова питам,дали няма някой консултант подписал договор вече с тях  Hug Благодаря   bouquet

# 9
  • Мнения: 282
Абе уж човек трябва да се съмнява когато дава пари Rolling Eyes Пък що таки ми е съмнително ,незнам, а уж те дават кредити. newsm78 Просто тази лихва ми се струва доста ниска Outta Joint Питах една консултантка,която ме навива да ставам консултант,къде е уловката за клиента, отговора беше ,че няма уловка.Лиценза,който издават на косултантите бил с печат на БНБ Thinking. Затова питам,дали няма някой консултант подписал договор вече с тях  Hug Благодаря   bouquet
И аз се интересувах и ми казаха, че трябва да си платя лиценза - в момента струва 120лв, а от септември  - 157лв. Пращали договор по пощата с наложен платеж  #Crazy. Та лиценза се издава без обучение, без дори разговор с кандидата, само срещу парите...  Mr. Green
Ясно е от какво печелят.

# 10
  • Мнения: 5 370
Лиценз???? Без обучение???? Че то дори и продавач да станеш, те обучават няколко дена, а камо ли "консултант", и то кредитен.
не бих се хванала въобще.

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
аз разбрах,че ще има обучение в по-големите градове през септември newsm78 Нещо,може да е и заради жената ,която ме кани за консултант,но не мога да се доверя.Според мен когато си и плащаш лиценза,трябва да са доста прозрачни, а тя през цялото време ми говори как се избивали парите  Rolling Eyes Като стартират ще ги видим ...

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
Ама тя ти иска пари още преди да си започнала ли? За лиценз?

# 13
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Дам 120 лв искат да започнеш  Laughing Това е нещо ,което ме кара да мисля,че има нещо съмнително  Thinking

# 14
  • Мнения: 5 370
Дам 120 лв искат да започнеш  Laughing Това е нещо ,което ме кара да мисля,че има нещо съмнително  Thinking
Точно мултилевъл стратегията за зарибяване е това.....нови форми разни на пирамиди.....не се захващай, лично мнение.

Общи условия

Активация на акаунт