В памет на Кали- посланията или среща?

  • 2 376
  • 5
  •   1
Отговори
Пиша тук знаейки, че мама, тате и бате на Кали не влизат вече във форума.
Загубиха нея, загубиха вярата си, загубиха  себе си преди три месеца.
Искаха да направят трансплантация на стволови клетки, но докато съберат парите Калина си отиде. Останаха самообвиненията и съмнението дали са направили  всичко, което се очаква от тях.
С болка и сълзи на очи разгледах темите, толкова много неща исках да Ви кажа, започвах и бяха като фрази изказвани и писани. Не знам доколко имам право да съм тук, защото аз съм просто до тях и много ме боли и  май не мога да помогна. Няма значение колко време сме заедно, дали плачем или просто си говорим, но те си остават с болката и аз не мога да им помогна. Надяаам се, че всяка една от вас тук ще  ме разбере - човек е сам в болката си,но може да я сподели с хора които я разбират, и всяка една Вас трябва да намери сили и начин да премине през това  да започне да живее, да намери смисъл, колкото и труден да е пътя.
Търся Ви за съвет, защото знам, че повечето от вас имат нужда да говорят за загубата си, но се притеснява, че натоварват хората около себе си и  трябва да сте "силни". Има ли нещо по-жестоко от това.
Не знам дали вече е факт, но аз си мислех, че  да се направи среща(и) на родители от темата, място на което може да се говори с непознати , но близки на проблема ти хора, би било добре в такъв момент.
Търся ви и за информация: Синът ми  5г.(който почти не познаваше Кали), започна да сънува и предава "писма" от нея. Неща които не знаеше, подробности и сцени. Послания и съвети. Няма да обяснявам колко е трудно да кажеш на приятелите си(без да изглеждаш луд), че искаш да им кажеш нещо като "послание". Синът ми помнеше всеки детайл, говори с тях ( това е постинг за друга тема) и те повярвяха( говоря за хора, които не вярвят на абстрактни  неща). Живнаха. Посъветваха ги  да се помолят Кали  да се явявя при тях. След което(споделено с мен) като, че ли са загубили връзката, тя не идваше в сънищата им.
 И сега чакат - сънища с послания  или втора черта на теста.
Моля ви ,споделете, ако знаете за подобни случаи със сънища.

P.S.Ако смятате, че е удачно да има среща нека го направим, нека всеки който иска да разкаже ( на ..., на бира или на кафе)
да го направим, ако пък прекалявам - извинете ме!
 P.S. исках да кача снимки, но не успях.

# 1
  • Мнения: 273
аз вярвам на такива неща.защо не се регистрираш.и да си пишем.

# 2
  • Мнения: 3 016
-за Калина- спи спокойно вечния си сън.

# 3
  • Мнения: 604
За Кали Flowers Rose Flowers Rose·
И аз вярвам в такива неща, защото имам позната
чиято дъщеря сънуваше своят предишен живот
без да го осъзнава като такъв·

# 4
  • Мнения: 502
И аз вярвам в тези неща Peace!

Чувала съм за други такива случаи, но лично не съм присъствала и не се е случвало на мои познати.

# 5
аз също вярвам знам го от личен опит.преди много години когато бях в много труден момент от живота си,сънувах баба.тя беше в по добрия свят отдавна.каза ми една молитва която аз като се събудих беше като написана пред очите ми.запомних я и си я казвах в трудни моменти.преди четири години ми подариха книга с молитви.познаите от три пъти;молитвата беше там.... Praynig Praynig Praynig      на баба ми.
 smile3518 smile3518 smile3518за кали

Общи условия

Активация на акаунт