Някой,ползвал ли е продуктите на NIVEA VISAGE Oxygen Power?

  • 1 937
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте!Някой,ползвал ли е продуктите на NIVEA VISAGE Oxygen Power?и с какви впечетления сте останали.Интересувам се дали са подходящи за мазна кожа?Знам,че серията Визаж на Нивеа е предназначена за мазна кожа ,но в описанието на тези продукти никъде не се споменава за типа кожа.Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 3 413
И мене това ме интересува,ще следя темата Peace

# 2
  • Мнения: 72
Не съм доволна newsm11 Не си струват парите, определено не бих си ги купила отново Crossing Arms

# 3
  • София
  • Мнения: 3 741
на мен ми харесват, ползвах ги известно време и съм доволна, сега обаче смених с него друго. Според мес си заслужава  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 9 063
Ползвах измиващия гел.
Кожата ми е смесена, доста мазна в Т зоната.
Гелът изсушава адски много кожата, за минути се чувстваш с чиста кожа, но следва експресно омазняване заради бруталното изсушаване, което гелът е причинил...може би става за мноого мазна кожа, но за моята смесена определено не.

# 5
  • Мнения: 42
С мазна кожа съм.Използвах гела за измиване - доволна съм  Peace

# 6
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
Ползвах измиващия гел.
Кожата ми е смесена, доста мазна в Т зоната.
Гелът изсушава адски много кожата, за минути се чувстваш с чиста кожа, но следва експресно омазняване заради бруталното изсушаване, което гелът е причинил...може би става за мноого мазна кожа, но за моята смесена определено не.


И при мен много изсушаваше. Аз съм с нормална кожа и след гела, ако не сложа хидратиращ крем, направо започва да ми опъва кожата. Не съм много доволна.

# 7
  • София
  • Мнения: 985
Аз също ползвам гела за измиване. По скоро съм неводолна отколкото доволна. Не бих си купила пак такъв.

# 8
  • Мнения: 3 413
..Май няма много доволни,а? newsm78

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
имам приятелка, която ги ползва. тя е с мазна коже и е 40 +, доволна е.
лично аз не виждам каква е ползата от тия мехурчета, дето са ги наръгали вътре? не мога да си обясня как те допринасят за обогатяването на кожата с кислород newsm78

# 10
  • Мнения: 9 063
Честно казано за тези пари по-добре да се пробва Гарние Пюър, или Регал - ексфолианта, дори на Клийн енд Клиър гела за измиване - всички са по-добри. Аз лично предпочитам ексфолиантите, геловете според мен амо измиват, но не почистват.
По тази причина спрях да ползвам такива продукти за лице и минах на кестенови трици за лице и сода - почистват страхотно и по-добре от който и да е козметичен продукт. А наистина съм пробвала доста ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 388
Ползвах измиващия гел.
Кожата ми е смесена, доста мазна в Т зоната.
Гелът изсушава адски много кожата, за минути се чувстваш с чиста кожа, но следва експресно омазняване заради бруталното изсушаване, което гелът е причинил...може би става за мноого мазна кожа, но за моята смесена определено не.

Много точно написано. Peace И моята кожа се чувстваше по същия начин.

# 12
  • Мнения: 485
И аз не съм от доволните. Не са лоши продуктите, но не ми "паснаха" добре на кожата така ,че не бих си взела втори път.

# 13
# 14
Аххх,как се бях навила да си взема измиващия гел.Аз съм ,със смесена кожа,но щом толкова много изсушава няма да си го взема.Интересно ми е за каква кожа е предназначен?Аз досега не съм попадала на измиващ гел,който да не ми изсушава кожата?!?!?! Май всички са такива,незнам?
Ползвала съм изм. гел на Нивеа за мазна кожа и пак ми изсушаваше,но бях доволна от аромата и почистването.Ще си го взема да пробвам и ще пиша резултати.Според мен ще ми е ок,като се има впредвид ,че всичките гелове ми изсушават кожата

Общи условия

Активация на акаунт