Как се справихте с косопада след раждане?

  • 1 742
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 317
Здравейте, мами! Искам да ви попитам как се справихте с проблема с падането на косата след раждане? При мен май косопада е доста сериозен, защото непрекъснато намирам коса върху възглавницата си, по дрехите и разбира се в ръката на бебка! Grinning Не знам мога ли да пия някакви витамини или да си направя някаква маска. Знам, че това е нормално след раждане, но все пак имам чувството, че ще остана без коса, а тя не е толкова много. Забравих да добавя, че кърмя, ако това има значение, защото все пак не е много безобидно третирането на косата, с каквото и да е през този период. Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 575
И мен не ме подмина тоя косопад ooooh!
Сега използвам шампоана и ампулите на Rene Furterer. На тях пише, че действат за следродилен косопад, пък ще видим..

# 3
  • Мнения: 142
чесно да ти кажа при мен беше нещо страшно!това беше до 6 месец -след това спря.Ползвах едни ампулки,които ми помогнаха но процеса (особено ако кърмите) е необратим!Сега в момента косата ми расте страхотно точно там кадето беше опадала - и съм като храстче  Grinning
Търпение  Peace ще спре!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 731
Аз си миех косата тогава с Прегейн.Тогава ми помогна.Сега съм си взела Фитовал шампоан и таблетки ,да видим. newsm78

# 5
  • Мнения: 45
Instant Repair на Eva Professional,продукт насочен точно към този проблем,малко е скъпичък 50 лв за четири ампули,но ефектът е уау....върху състоянието на косата.

# 6
  • Мнения: 4 371
Преди ме спасиха шампоана и ампулите на Виши, а сега още нямам косопад. Майка ми за всеки случай ми е взела Фитовал, но той е с една билка, дето спира кърмата Thinking

# 7
  • Мнения: 111
Доколкото знам, по време на бременността заради повишеното ниво на женските хормони косата почти не пада, избуява, става по-гъста и космите имат по-дълъг живот, отколкото при нормални обстоятелства. След бременността обаче, хормоните рязко спадат и това води до окапване на косата, която и без това би трябвало да е окапала по-рано, но поради удължения от хормоните живот не го е направила по време на бременността.

# 8
  • Мнения: 1 629
Ето що ми падала косата, бе в фризьорския салон ми каза жената, че падала ама кой да повярва! Имам ужасен косопад, направо ме е страх за живота ми, имам чувството, че ще стана някоя сутрин кубе #Shocked имах такава хубава и гъста коса... братче нищо не ме подмина, нито стрии, нито килограми, нито бюста ми остана същия, а сега и косата Confused добре, че мъничкия ми вече се усмихва та да се зарадвам Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 374
Спря от самосебе си!По-скоро моят беше от хапчетата за спиране на кърмата!

# 10
Instant Repair на Eva Professional,продукт насочен точно към този проблем,малко е скъпичък 50 лв за четири ампули,но ефектът е уау....върху състоянието на косата

Цената на Instant-Repair не е 50 лв,а 32 лв,което никак не е скъпо.Стига сме мислили типи-чно по български му,все на нас не ни стигнаха парите и все на нас ни е скъпо.По-скъпо от здравето няма и това го запомнете и стига сте търсили все далаверата,защото да не ви излезне много по-скъпо с по-евтините боклуци,които за разлика от този прекрасен продукт не вършат никаква работа.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт