Утре съм на Триизмерен ехограф

  • 1 420
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте мамчета!
Утре ще ме гледат на триизмерен ехограф и да ви призная малко ме е страх.Споделете какво е - какво се вижда, изобщо може ли да гледаме и ние с таткото на екрана...Искам да съм подготвена психически за това което може да видя. На последък съм подложена на голям стрес - татко ми почен на 19 Юни, и не ми се иска допълнително да си опъвам нервите.Надявам се да ми кажат пола на бебетата-дано да се момче и момиче.От малка съм мечтала за близнаци именно момче и момиче.Дано Господ да изпълни докрай молбата ми.Е очаквам да ми разкажете какво е на този триизмерен ехограф.
Ники

# 1
  • Мнения: 138
Пиши какво стана след ехото доволнали си от това което видя. Laughing Laughing Laughing

# 2
Не уточняваш къде е това. В София местата се 4-5 и цените са различни. Те са все в частни клиники. От държавните има и във Втора градска /но не съм чувала някой да  използва възможностите му в това отношение/. В Св.София апаратът е пародия на 3D и изобщо не се връзвай, че ти правят такъв преглед. Имай предвид, че цветния екран на апарата не означава, че той е 3D. Като чета форумите оставам с впечатлението, че доста от мамите не са наясно за какво става дума. Ако искаш истински 3D преглед местата в София, където може да се направи са: Св. Лазар, Фемина, при д-р Мазнейкова и при доц. Щерев. Много се говори по форумите, но е хубаво да се представят илюстрации какво се прави и как изглежда. Такива има само от Фемина на страницата им www.mcfemina.com. Илюстрациите в сайта на клиниката на доц.Щерев са препечатани.

# 3
  • Мнения: 7 640
В Св.София апаратът е пародия на 3D и изобщо не се връзвай, че ти правят такъв преглед.

Вярно, че не последен модел, но пък си е екстра, може би не са те гледале както трябва.
За останалота-подкрепям и допълвам-пропускаш Правителствена болница и д-р Томова. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт