Някой да го е ползвал?

  • 2 984
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629


Здрасти момичета, някой да го е ползвал този продукт. Звучи ми надежден срещу борбата с петна и разните му работи

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=25 ето и адреса, който иска да прочете. Харесва ми как звучи... химичен пилинг... лющене на лице... Таа дайте си мнението или препоръчайте продут с подобно действие! Плийз!  bouquet

# 1
  • Мнения: 183
И на мен ми стана интересно Thinking.
Пише все хубави неща макар, че ще ме е страх в домашни условия да се "самоизлющвам". 

# 2
  • Мнения: 2 448
Химичен пилинг в домашни условия не бих се престрашила.
Ама ако някой е пробвал да сподели как е.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 620
По добре се обърни към специалист   Peace

# 4
  • Мнения: 1 629
 Rolling EyesЕ предполагам като са го пуснали на пазара, няма опасност, ама това е само предположение. Много се изкушавам и най-вероятно ще си го взема Praynig дано върши работа Praynig отдавна си търся нещо, което да излющва кожата, много много ми трябва

# 5
  • Мнения: 7 414
  Ползвам лосьон за лице на същата фирма и съм много доволна.Обаче,за пилинга.......Пилингът е нож с две остриета.Хубаво е да си много сигурна,че наистина имаш нужда от него. PeaceКонсултирай се със дермататолог. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 103
Здравейте!  Hug
Ползвала съм и ползвам активен лосион и почистващ лосион Acne Out на същата фирма. Ползвам ги срещу фоликулит ( врастналите косъмчета) и ефектът е направо зашеметяващ!  Peace  Обмислях да си взема точно този лосион, за да отстраня "белезите", останали ми от периода преди да започна да използвам тези лосиони.
Единственото, от което мога да се оплача от тях е, че след като ги използвам, ръката, с която съм нанасяла лосиона, страшно се сбръчква при мокрене - но този "ефект" е кратковременен. Май ще си го поръчам и после ще споделям!  Crazy

# 7
  • Мнения: 7 414
   Защо ще го поръчваш?Няма ли го в аптеките? Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 1 889
    Аз си го бях взела зимата, но нещо не ми се отрази добре - взеха да ми излизат някакви пъпчици и спрях. Имам още половин шише, ако искаш, мога да ти го пратя да пробваш. Предполагам още е в срок на годност.  Peace
   П.С. Сега видях, че си от Сф.  Wink

# 9
  • Мнения: 231
Току-що видях в сайта, че го има в аптеката до нас. Ще мина тези дни да разпитам момичетата там, те са супер услужливи и мили и винаги ми помагат с избора, така че предполагам ще ми разкажат и за този продукт. После ще споделя  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
Малко рисково ми звучи химичен пилинг в домашни условия!Но ще следя мненията ви и опита,знае ли човек може и аз да го направя!

# 11
  • София
  • Мнения: 604
и аз се интересувам, ще следя темата Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 901
Аз го ползвам по предписание на кожната ми лекарка, но не за лицето, а за да залича белезите по тялото ми от една алергия и с тях се справя добре въпросният лосион  Peace Преди месеци реших да почистя лицето и деколтето си с него... е, пъпчиците по челото ми се появиха отново  #Cussing out Ползвах лосиона още един-два пъти, защото не вярвах, че той е причината, после спрях и пъпчиците завяхнаха! От тогава не съм рискувала! Моят съвет е ако нямате някакви белези, не прибягвайте до него  Stop И да добавя, че бях доста стресната, когато установих, че разтваря лака ми за нокти - един ден докато се обтривах с памуче, напоено с лосиона, видях някакви тъмнолилави следи по памука - точно като лака ми, който тук-таме липсваше  #Crazy

# 13
  • Там където съм обичана
  • Мнения: 48
Аз си купих този лосион и то по поръчка ,защото в нито една аптека го няма.Когато си намажеш лицето с него страшно много щипе,после почервенява цялото и накрая става грапава кожата.Общо взето такъв е ефекта.Само ,че като се намажеш не трябва един час след това да се мажеш с други неща.Аз не знаех и си лепнах крема и така се опъпчих.А след два дена започна да ми се бели кожата,едва вчера отлюпих последните люспи.А тази процедура я започнах някъде около 10 август.Незнам дали да рискувам да се намажа тази вечер пак.Малко ме е страх.Успех който реши да го ползва.
За хубав ефект още не мога да говоря,ако продължа нататък,ще пиша!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 736
t-e-a, подобни процедури се правят, когато няма толкова силно слънце, както летните месеци..поне аз така знам. Поне слънцезащитен крем с мнго висок фактор ползваш ли?

Общи условия

Активация на акаунт