Как почиствате водоустойчива спирала?

  • 8 057
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Купих си преди няколко дена "Lash Architect" на Lóreal и не мога да я изтрия ooooh!Пробвах с тоалетно мляко ,лосион, не става Rolling EyesКакво ще ме посъветвате?

# 1
  • Мнения: 265
Миме, пробвай с нещо специално за почистване на водоустойчив грим. Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 2 195
Миме, пробвай с нещо специално за почистване на водоустойчив грим. Успех! Hug
Е какво да е то?Нямам представа Embarassed Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 211
Л'Ореал имат такъв продукт-за почистване на водоустойчив грим от очи, много е хубав, не люти на очите и почиства супер.

# 4
  • Мнения: 265
да и не омазнява.

# 5
  • Мнения: 2 195
Л'Ореал имат такъв продукт-за почистване на водоустойчив грим от очи, много е хубав, не люти на очите и почиства супер.
Как се казва?Ей сега ходих до магазина,на Лореал видях един за стара кожа,един за суха,не видях за водоустой4ув грим и се гръмнах с на Нивея някакъв лосион за по4истване на грим,който току що изпробвах и не стана #2gunfire Cry

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Е що ще я махаш като неще?! Да си стои за другия ден, все едно си с перманентен грим  Wink

# 7
  • Мнения: 1 313
повечето козметични фирми си имат специални продукти за чистене на водоустйчива спирала, но най-добре да потърсиш такъв на фирмата, която е произвела и спиралата.

# 8
  • Мнения: 5 593
Търси двуфазен лосион за сваляне на околоочен грим - състои се от две части. Преди употреба се разклаща, за да се смесят двете и действаш.
Аз в момента ползвам един на Орифлейм - лосион.
Нали виждаш как едната фаза е синя, а другата - прозрачна. Търси нещо подобно, чувала съм, че много хвалят този на Лореал. Успех!

# 9
  • Мнения: 1 616
Търси двуфазен лосион за сваляне на околоочен грим - състои се от две части. Преди употреба се разклаща, за да се смесят двете и действаш.
Аз в момента ползвам един на Орифлейм - лосион.
Нали виждаш как едната фаза е синя, а другата - прозрачна. Търси нещо подобно, чувала съм, че много хвалят този на Лореал. Успех!
Аз също ползвам лосиона за снемане на водоустойчив грим на "Орифлейм" и съм доволна. Чувала съм, че водоустойчива спирала може да се махне и с олио или зехтин, но не съм пробвала... Опитай и кажи дали върши работа.. Успех!

# 10
  • Мнения: 5 593
.....Чувала съм, че водоустойчива спирала може да се махне и с олио или зехтин, но не съм пробвала... Опитай и кажи дали върши работа.. Успех!

Не го перпоръчвам. Пробвала съм с бадемово масло. Става неприятно, ако влезе мазнината в окото.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Мда, и аз да похваля двуфазния лосион на Орифлейм - ползвам само него от години и не смея да рискувам с нещо друго. В други форуми съм чувала добри отзиви за лосиона за премахване на очен грим на Регал, но не съм пробвала.

# 12
  • Мнения: 2 195
Ами я кажете какво е то4но името на този на Лореал?

# 13
  • Мнения: 3 211
Търси двуфазен лосион за сваляне на околоочен грим - състои се от две части. Преди употреба се разклаща, за да се смесят двете и действаш.
Аз в момента ползвам един на Орифлейм - лосион.
Нали виждаш как едната фаза е синя, а другата - прозрачна. Търси нещо подобно, чувала съм, че много хвалят този на Лореал. Успех!
Точно така изглежда и този на Л'Ореал, казваше се точно така: за почистване на очи от водоустойчив грим, буквално не мога да се сетя, че съм хвърлила вече опаковката. Сега си почиствам направо лицето и очите с почистващ гел на L'Oreal Pure zone, нищо повече, маха и водоуст.спирала.

# 14
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Аз ползвам такъв двуфазен на Ланком - ето така изглежда шишето- като го разтърсиш се получава същото все едно си сипал оцет и олио .


Общи условия

Активация на акаунт