Запичат ли адаптираното или киселото мляко

  • 3 098
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
запичат ли адаптираното или киселото мляко?
Малкия пие Лактана Био 3 и яде био кис.мляко.
Мерси Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
На всяко дете всяка различна марка мляко влияе по коренно различен начин.Моята напр. се запича от някои марки АМ,а от други не.От кисело мляко не съм забелязала,но и тя не яде много.При вас проблемът със запека се появи откакто започнахте да ползвате тази марка АМ,или си пие това мляко отдавна,а отскоро е със запек?

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
При Иво не съм забелязяла запичане от АМ или кисело мляко.
Но прясното го запича.  Confused А на някои действа разхлабващо.  Tired

# 3
  • Мнения: 1 596
Мерси момичета,
от около месец ака топчета Sad Blush
Мъчно ми е защото преди нямаше проблем Cry
И понеже давам това АМ от около 20 дни,харесва го и си мислех че ще му действа добре.
А кис.мляко знам че е полезно за червата newsm78Пък и му купуваме най-доброто.
Ето от 2 дни не му давам и двете млека и пак си е запечен.
Сега го атакувам с плодове,дано се оправи Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Дано се оправи бързо PeaceПомисли откакто е започнал този запек дали яде нещо,което би го запичало,напр. да е започнал да набляга на по-суха храна-солети,хляб,зрънчовци примерно...Има ли нещо,което си въвела около времето,когато е започнал да се запича?

# 5
  • Мнения: 1 168
Дано да се оправи от плодовете детенце!
А за киселото мляко е относително, кое е най-добро. Всичко си е нишесте. Бях чула, че Пършевица и Бор Чвор са си "истински" кисели млека. Пършевица не съм пробвала, но на Бор Чвор купих. Седя отворено 10 дни в хладилника, вчера го доизядох - даже и не накиселяваше. Та ми стана ясно, колко е истинско и то.

# 6
  • Мнения: 1 596
Благодаря момичета,
за сега няма резултат Confused

# 7
# 8
  • Мнения: 5 940
Не запичат. Подобни проблеми може да създаде еднообразната суха храна, менюто лишено от достатъчно растителни влакнини. Пресните плодове и зеленчуци, приемани на гладно, между храненията, могат да се окажат решение на проблема.

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 08:35 от valerie

# 9
  • Мнения: 1 896
Не би трябвало да запичат.
'Атаката' с плодове вероятно ще помогне да разрешите проблема. Peace

# 10
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
И моята бебка беше на Лактана био 1 и си ходеше нормално а сега щом преминахме на Лактана био 2 започна страшен запек. Не знам какво да правя да продължавам ли с двойката?

# 11
  • Мнения: 2 960
Моят син още он началото е на Хип-пробиотик и не сме имали никакви проблеми !!!За киселото мляко не мога да споделя ,тйъ като той много не го харесва/поне засега/

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери има проблеми с изхождането и една от "забранените" ни храни е киселото мляко. Thinking

# 13
  • Мнения: 1 477
Досега не се е запичал  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 672
Ядем лактана 2 и нямаме проблем. А след киселото мляко винаги имаме огромен пъъъълен памперс.

Общи условия

Активация на акаунт