имам полип

  • 976
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,не знам дали на правилното място пиша.Но много искам да споделя моя проблем.Педи месец ходих на гинеколог,защото имах леко кървене след секс.Открихами полип на шийката на матката.Казаха ми да отида на 5 ден по време на цикъла- нямаше го.Докторами каза да съм спокойна 4е го няма ве4е.Да ама този месец се появи отново кървене по време на секс.Обадих му се и тои ми каза да отида на 5ден  на цикъла.Въпроса ми е нормално ли е да ми се  появява всеки месец полипа и да из4езва с цикъла.Хормонални проблеми ли имама?А цитонамазка всяка година си правя.МОЛЯВИ ако знаете нещо по въпроса ми помогнете.

# 1
  • varna
  • Мнения: 676
Полипът или си е там,или го няма.Не може да се появява и да изчезва периодични.Съветвам те да се консултираш и с други гинеколози,да те прегледат обстойно.

# 2
  • Мнения: 17 546
Освен това полипът няма как да изчезне от само себе си! Смени си лекаря и се заеми сериозно с отстраняването на проблема.

# 3
  • Мнения: 5
и аз имах полип и ми го махнаха много безболезнено просто си намери по свестен доктор мойта гинеколожка е много свесна мога да ти я препоръчам

# 4
  • varna
  • Мнения: 676
 Дори и наистина да се окаже полип,не се притеснявай.Наистина  е безболезнено(под пълна упойка,разбира се).Но след това няма да имаш никакви проблеми.И аз съм минала по този път.Кураж!

# 5
  • Мнения: 485
Ако има полип,  цитонамазката трябва да показва това-поне при мен беше така.

# 6
Благодаря ви за успокоителните думи.Ще си сменя гинеколога,ве4е ми припоръ4аха един добър специалист.Но ще отида като ми свърши цикъла а това ще стане след 10.Дано вси4ко мие на ред 4е ще се побъркам а и правим опити за забременяване с приятелями.

Общи условия

Активация на акаунт