Дързост и красота - 12 ....или "Нов младоженец- нов късмет!"

  • 25 322
  • 595
  •   1
Отговори
# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
Да ни е честит новия сезон!
Мис Арк  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 168
"Нов младоженец, нов късмет - стара булка с нова рокля"  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 673
  Здравейте! Записче де.

# 4
  • Мнения: 3 209
Тук съм и аз  Grinning Тъкмо ми съвпадна почивката с Олимпиадата, но вече съм на линия  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 284
Само набързо се разписвам и "излитам" .Моля някои да разкаже днешната серия (ако има такава де )  Hug

# 6
  • Мнения: 5 668
Абе все се каня да ви питам...... Следя сериала, ама от вашите писаници, иначе нямам време  Confused. Та ..... питанката ми е относно Ник - откъде се появи, чий син е, доколкото подразбрах с Рич са братя /ама само с него ли/......  newsm78

# 7
Абе все се каня да ви питам...... Следя сериала, ама от вашите писаници, иначе нямам време  Confused. Та ..... питанката ми е относно Ник - откъде се появи, чий син е, доколкото подразбрах с Рич са братя /ама само с него ли/......  newsm78
Честита темичка! Crazy

А за Ник-доколкото знам е брат само на Рич,но може би и Торн се пада нещо като полубрат

# 8
  • Варна
  • Мнения: 567
Абе все се каня да ви питам...... Следя сериала, ама от вашите писаници, иначе нямам време  Confused. Та ..... питанката ми е относно Ник - откъде се появи, чий син е, доколкото подразбрах с Рич са братя /ама само с него ли/......  newsm78

Ник е син на Масимо, както и Рич!
Стефани си призна, че Рич не е от Ерик!

# 9
  • Мнения: 5 668
Абе и аз имах такива съмнения, щото докато го гледах все имаше едни такива подхвърляния, че Стефани си е имала друго гадже точно преди Ерик и че нещо беше мътно покрай Рич.

# 10
  • Мнения: 1 343
 Popcorn

Записче .

# 11
  • София
  • Мнения: 1 402
хахахахаха  hahaha  newsm19 голЕм танцьор се извади Макароне

# 12
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 438
Близначките не ги ли даваха по едно време но по-големи отколкото са в тази серия? Тогава Рич споделяше с едната за Брук

# 13
  • Мнения: 2 960
айдеееееееееее след Олимпиадата...ново начало за нашите герои Joy

# 14
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Записвам си и отивам на плаж,че от утре щяло да се разваля времето

Общи условия

Активация на акаунт