въпрос за кърмата

  • 447
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте!Аз кърма вече 9 месеца то силно казано кърмене защото се изцеждам ръчно без помпа и давам в шише обаче вече кърмата ми силно намаля цеда по 250мл на ден Та въпроса ми е дали да продължавам да се цеда или да спра права го по един път на ден. Чела съм някъде че кърмата като се задържа толкова дълго в гърдата вече не е полезна?

# 1
  • Мнения: 2 467
Цитат
Чела съм някъде че кърмата като се задържа толкова дълго в гърдата вече не е полезна?

Защо да не е полезна? Да не се вкисва в циците я  Grinning Спокойно, нищо не и става.

Лично твое си е решението дали да продължаваш да цедиш или да спреш   Peace .

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Няма такова нещо,че не е полезна.Кърмата ти е намаляла толкова,защото се цедиш само веднъж на ден.Едно цедене,както и едно кърмене не са достатъчни,за да поддържат добра лактация.Ако искаш да се увеличи,включи поне още 1-2 цеденета на ден.Ако предпочиташ да спеш-спри.Изборът е твой.

# 3
  • Мнения: 1 674
Цитат
Чела съм някъде че кърмата като се задържа толкова дълго в гърдата вече не е полезна?

Защо да не е полезна? Да не се вкисва в циците я  Grinning Спокойно, нищо не и става.

Лично твое си е решението дали да продължаваш да цедиш или да спреш   Peace .
аз кърмя вече 4 месеца само сутрин и вечер.Нищо и няма на кърмата при по-рядко кърмене.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нищо и няма на кърмата

Общи условия

Активация на акаунт