Имунизационен паспорт при пътуване в чужбина?

  • 745
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 500
Ще ми е нужен ли при пътуването, знаете ли?

# 1
  • Vienna
  • Мнения: 266
na deteto ili tvoi? ako e na deteto e dobre da si e v teb, 4ovek  nikolga ne znae, ako e tvoi zavisi za kade patuva6. nie bjahme v Africa i maja mi si go nose6e.

# 2
Ще ми е нужен ли при пътуването, знаете ли?
Мисля, че не. За колко време ще сте в Париж. (аз поне като си ходим в Б-я не мъкна имунизационната книжка от тук) Confused Thinking

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Зависи къде ще ходите. На някои места си го вzимам моя и на мъжа ми.

# 4
  • Мнения: 4 629
Аз и мъжа ми нямаме  Embarassed. На сина ми го нося

# 5
  • Мнения: 2 452
Аз и мъжа ми нямаме  Embarassed. На сина ми го нося

Направете си! Може да ви го издаде фамилния лекар, но трябва да имате доказателство за това, че сте ваксинирани, напр. да ви изследват антителата или още по-лесно да ви направят отново ваксинациите. Аз преди няколко месеца си правих ММР и още чакам да ме хване аутизъм. Laughing

# 6
  • usa
  • Мнения: 2 113
Направете си! Може да ви го издаде фамилния лекар, но трябва да имате доказателство за това, че сте ваксинирани, напр. да ви изследват антителата или още по-лесно да ви направят отново ваксинациите. Аз преди няколко месеца си правих ММР и още чакам да ме хване аутизъм. Laughing

а може и да те е хванал, ти от къде знаеш? то нали не боли

# 7
  • Мнения: 2 452
Направете си! Може да ви го издаде фамилния лекар, но трябва да имате доказателство за това, че сте ваксинирани, напр. да ви изследват антителата или още по-лесно да ви направят отново ваксинациите. Аз преди няколко месеца си правих ММР и още чакам да ме хване аутизъм. Laughing

а може и да те е хванал, ти от къде знаеш? то нали не боли

Като ми четеш постингите, приличам ли ти на аутична?  Grinning Виж, в депресия съм да, но се надявам във вторник другата седмица да изляза и от нея - като си видя красавицата мамина и като я нацелувам така:  kiss kiss kiss kiss

# 8
  • Мнения: 5 500
За 15 дни, Хонда Grinning
Благодаря ви, ще го взема за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт