бременност и сънливост

  • 8 781
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Здравейте,

Искам да попитам и на Вас ли много ви се спеше в началото на бременността? Как се справяхте с това в офиса. На мен по цял ден много ми се спи и немога да се съредоточа, а пък и другата седмица колежката ми излиза отпуск и не знам как ще се оправям сама с тази сънливост. При нас работата е страшно много и се работи и с пари. А на шефовете още не съм казала, защото е твърде рано. Аз съм горе-долу в 5 г.с. седмица.

# 1
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Лично на мен не ми се е спяло повече в началото на бременността. Спеше ми се вече когато останах вкъщи - 45-те дни преди раждане.

# 2
  • Мнения: 2 479
Спеше ми се и на мен доста, не намерих начин да го променя. В началото на първата бременност работех, по време на втората гледах бебе. Така си и останах недоспала...Опитай да се концентрираш на работа, а в свободното време да си почиваш повече.

# 3
  • Мнения: 2 960
доста ми се спеше почти през цялата бременност.Вече в край започна да ме годи безсъние ,но то е знак за приближаващо раждане!!!!

# 4
  • BG
  • Мнения: 2 217
nadia_9, първо честита бременност!   bouquet

Аз, както съм много поспалива натура, в началото на бременността за моя голяма изненада бях като кукуряк. Не ми се спеше ама никак. Обаче по време на втория триместър ми се налагаше да се затварям в офиса за да подремна по 10-15 мин следобяд, защото не издържах на недоспиването.

Безпроблемно бременеене и още по-леко раждане!   bouquet

# 5
  • Мнения: 99
И на мен в началото ми се спеше много,бях разконцентрирана и забравях-това са част от екстрите на бременността.Добре че в офиса се отнасяха с разбиране. Laughing

# 6
  • Мнения: 2 593
и на мен много ми се спеше първите 4 месеца,на работа по цял ден дремех(буквално)в един огромен фотьойл,но бях трудоустроена и от мен не се изискваше да върша нищо.

# 7
  • Мнения: 422
и на мен ми се спеше през цялата бременност и нямах наспиване,сега още повече Peace

# 8
  • Мнения: 3 306
много ми се спеше в началото ...  Crazy

# 9
  • Мнения: 2 111
Честита бременност        bouquet
И на мен много ми се спеше в началото на бременността,бях като труп,лягах си дори и следобед,но не мисля че има начин да се справиш с това.Това просто е една от ососбеностите на бременността.
Аз излезнах в болнични от 9 г.с. и до края на бременността си лежах по цял ден вкъщи и си спях.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 044
Зверски ми се спеше няколко седмици. Дни наред едва си налагах да стана от леглото до тоалетната  Embarassed Ядях само ябълки, понеже ми се гадеше- сутрин мъжът ми измиваше 4-5 ябълки, слагаше ги до леглото заедно с една кана чай и вода и отиваше на работа  Laughing Вечер си купуваше вечеря за път към къщи  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 713
през цялата бременност  Peace тогава се научих да спя през деня  Grinning

# 12
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙ ТЕ И НА МЕН МНОГО МИ СЕ СПИ АЗ СЪМ 10 СЕДМИЦА АМА МАЙ В НАЧАЛОТО ПОВЕЧЕ МИ СЕ СМЕШЕ ВЗЕМИ СИ ВИТАМИНИ ЗА БРЕМЕННИ МЕН МАЛКО МЕ ОБОДРИХА НО И СИ ПОСПИВАМ СЛЕД РАБОТА КЪМ 18 Н СИ ЛЯГАМ И ПОСПИВАМ ЧАС ДВА ПОСЛЕ КЪМ 10 ВЕЧЕРТА ПАК СИ ЗАСПИВАМ НО ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СЪМ КАТО ПРЕДИ

# 13
  • Попово
  • Мнения: 687
и на мен ми се доспиваше, дори заспивах в офиса  Blush добре че имах свястна колежка... поспивах си 10-15 минути и ме ободряваше, е разбира се казах и на шефа си, да не си помисли че съм нещо болна  Crazy

# 14
  • Мнения: 5 393
Да, доста ми се спеше в самото начало. После ми мина, но не помня кога точно.

Общи условия

Активация на акаунт