Цистит-АБ-кърмене

  • 1 021
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 865
От 2 дни съм с ужасен цистит,взех си Неоренал тъй като са билкови хапчета,има ефект,но днес бях при нефролог и стана ясно че без АБ няма да се размина. Предопредих го ,че кърмя.Изписа ми Оспамокс 1000mg. 2х1 таблетка.Четох листовката за пациента и ясно си е написано,че лекарството макар и в малки количества преминава в кърмата.Моля за мнение,объркана съм , и не знам да почвам ли АБ ,или да пия билковите и да се моля да не си докарам някое усложнение

# 1
  • Мнения: 2 005
 А,стерилна урина даде ли ? Как така ще ти изписва АБ при положение , че незнае каква бактерия е на лице  ThinkingАз съм много доволна от цистона , дори и в момента го пия , това са също билкови табл. и три месеца по ред пих и Уростим , но трябва да се консултираш с уролог  Naughty, но по възможност не със същият , който ти е изписал АБ... newsm78 Успех, мила !  bouquet

# 2
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
ЗаЩо не пробваш с Уринал.Изрично пише че може да се ползва от кармеЩи и бременни жени Peace

# 3
  • Мнения: 865
Не ми пусна изсл. на урина!Каза ,че ще пуснем изсл. след лечението с АБ!Аз си бях подготвена с стерилна урина от къщи ,но....това е положението.

# 4
  • Мнения: 2 005
Ееее, как така после ще пусни стерилна урина ... newsm78 Нали се пуска преди това , за да знае с какъв АБ трябва да се изолира бактерията  #Crazy Я, смени уролога и недей да почваш още този Оспамокс, това е моят съвет , мила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт