ортопед

  • 1 222
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
утре сме на профилактичен преглед на ортопед, та може ли да ме кажете как протича самия преглед и добра ли е възрастта на бебка не е ли още малка newsm78

# 1
  • Мнения: 78
Въобще не е малка, първият преглед се прави до към края на 1-вия месец с ехограф. Ами нищо особено не е прегледа гледат се ябълките на крачетата с ехограф.

# 2
  • Мнения: 2 005
Ние също ходихме на 3 м.  като бяхме  PeaceНищо обезпокоително няма , не се притеснявай  HugОртопеда си го преглежда , на нас ни направиха снимки на тазобедрените стави и това е ...  bouquet

# 3
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не е малко детето. При ортопед се ходи първият и шестият месец  Peace
Прегледа протича нормално. Гледа и пипа крачетата, преглежда на ехограф и така  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 567
Въобще не е малка, първият преглед се прави до към края на 1-вия месец с ехограф. Ами нищо особено не е прегледа гледат се ябълките на крачетата с ехограф.

 Peace

# 5
  • Мнения: 6 713
Въобще не е малка, първият преглед се прави до към края на 1-вия месец с ехограф. Ами нищо особено не е прегледа гледат се ябълките на крачетата с ехограф.

Точно така. И ние бяхме на ортопед към края на 1-ви месец Peace

# 6
  • Мнения: 4 753
Въобще не е малка... Нашата педиатърка въобще не възнамери да ни каже за ортопед, а аз като я питах, ми отговори, че нямало нужда (вече сме на 7 месеца)... В нашият град и ортопед няма, иначе бих го завела и без направление...  Tired

# 7
  • Мнения: 228
е то нещо педи чак сега ни даде направление ще ходим в гр Хасково при д-р Кирил Георгиев няко може ли да ми каже нещо за него

# 8
  • Мнения: 1 187
Прави ми впечатление, че всеки педиатър има собствено мнение за това кога да се посети специалист - независимо какъв. Едни са отишли на ортопед на 1 м, други на 3 м и т.н. Нас ни накараха да отидем на 4м, направиха ни и снимка. Но това разминаване почна вече да ме притеснява. Що не взема да пусна една тема newsm78

# 9
  • Мнения: 1 674
ние не сме ходили/просто късно разбрах/

# 10
  • София
  • Мнения: 3 360
Да, заведох я около 2 месечна възраст профилактично.

# 11
  • Мнения: 289
Нашият педиатър изобщо не счете за нужно да ни информира, че се прави такъв преглед.
Случайно разбрах, и го заведох по моя инициатива - и то на 8 месеца, когато щеше да бъде твърде късно при евентуални проблеми... чела съм, че при първо дете, и то момче, много рядко се наблюдава луксация.. но все пак, предпочитам да ми беше споменала поне нашата лекарка

# 12
  • Мнения: 4 335
Не е малко детето.Ние ходихме на ортопед на месец и нещо,сега като навьрши 6 месеца пак ще го заведа профилакти4но Peace

# 13
  • Мнения: 9 973
на 3м. ходихме

# 14
  • Мнения: 55
Ние ходихме на почти 2 месеца, гледаха я с ехограф доктора беше много внимателен и бебка го понесе много добре.

Общи условия

Активация на акаунт