Запитване за Д-р Йорданова - Варна

  • 4 101
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Здравейте!
 Много моля жените, които имат отзиви и впечатления от Д-р Йорданова(акушер - гинеколог) , която преглежда в МЦ Еквита - гр.Варна, да споделят. Предстои ми преглед другата седмица,препоръча ми я личния лекар, но предпочитам да чуя мнения на пациенти. Предварително ви благодаря!!!

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 18:41 от Addict

# 1
Ako niakoi znae ne6to za doktor yordanova - akushero genikolog preglejdashta v Ekvita - Vrana, molya da spodeli Grinning

# 2
  • Мнения: 249
Ами нека аз да споделя, тъй като ходих еднократно при нея.
Не съм впечатлена. Прегледа ме със спекулум и на коремен ехограф, взе ми проба за цитонамазка и толкова. След седмица отидох отново, за да получа резултата от цитонамазката, тя ми го даде и ми изписа глобули Полижинакс (2 опаковки). Не ме извика за вторичен преглед след приключване на лечението, а мисля, че така е редно. Не ми направи микробиологично изследване, което според мен също се полага при преглед с направление. При все, че от самото начало я предупредих, че правим опити за бебе. Повърхностно подходи според мен. Малко студена е и като отношение. Скоро мисля да ходя пак на лекар, но този път ще си платя, дано да ми обърнат малко повече внимание!

# 3
  • Мнения: 4
Тя ми проследяваше втората бременност. Не съм доволна. Много е студена.Направи ми всички изследвания, които ми се полагат от касата. не ми позна килограмите на бебето. По-добре иди при друга по-мила.

# 4
аз също не съм доволна от нея. имах гъбички, тя ми предписа едни скъпи лекарства, и след три седмици те отново се появиха. също така когато ми предписа противозъчатъчни таблетки не ми обясни някои важни подробности, които научих сама впоследствие.   #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт