За имунитета

  • 1 289
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Здравейте д-р Слънчева!
Страшно се притеснявам за мойта дъщеря!Юни месец бяхме в педиатрията с висока температура,лежахме в интензивното и излезнахме с диагноза-остър пиелонефрит!два дни след излизането се изолира бактерия-протеус-10 на 4 степен,която не лекувахме а оставихме така!в края на юли месец отново взехме стерилна урина и се изолира ешихирия коли 10 на 4 степен ,като протеуса го нямаше ,а дъщеря ми на другия ден вдигна температура и пи аугументин по антибиограма от стерилната урина!пи го 10 дни след което пак пуснахме стерилна урина и този път резултата беше отрицателен!Но се минаха 7 дена и в момента е с повръщане и температура 37,4!разстройство няма.Овладяхме повръщането ,но температурата си стои и детето е раздразнително!били сме и при Лилова ,и при Русинов ,и при Анадолийска -нищо притеснително относно бъбреците....Много ви моля ,дайте ми съвет как да вдигнем имунитета на детето,защото това постоянно боледуване ме притеснява!Дали сега с това повръщане пак да пусна стерилна урина?Вече се чудя как да постъпя-страшно се обърках...Да кажа ,че предния ден й приготвих бяла риба замразена ,дали от нея нещо не реагира?Но съм я приготвяла аз в домашна обстановка? newsm78

# 1

Общи условия

Активация на акаунт