Да се притеснявам ли за нещо???

  • 660
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Дъщеря ми е на 4 месеца и от два дена ни се случва нещо мноооого странно! Не иска да заспи докато не и "вържа" ръцете! Или трябва да и ги държа или да и ги завия с пелена до тялото! Ако са и свободни ръчичките си хваща биберона и общо взето започва да си играе, а като и се доспи много почва да реве докато не и се застопорят ръчичките! Започвам да се притеснявам, защото и на разходка като ходим трябва да я завивам с пелената! Хората я гледат все едно е ненормална ( Praynig да не дава Господ), изглежда все едно съм и сложила усмирителна риза! Не знам защо се случва всичко това, но съм притеснена! Каже Вие какво мислите!

# 1
  • Мнения: 5 577
 Shocked
Много учудващо....пробвала ли си по друг нячин да я преспиш, сигурна ли си че този е единствения???
Незнам какво да ти кажа...звучи странно, какво мисли лекарката ви по въпроса?

# 2
  • Мнения: 6 472
Според мен няма от какво да се притесняваш Grinning Открило е детето, че има ръчички, ама все още не се е ориентирало какво точно да прави с тях Grinning И мойта имаше такъв период. После имаше и един такъв, дето ако не си сложа ръка под бузката и пищеше на умряло и не искаше да заспива Shocked

# 3
  • Мнения: 351
Моито 4ове4е като заспива много 4есто иска да ми държи ръцете,  успокоява се така и заспива. Не мисля, 4е това е ненормално

# 4
  • Мнения: 457
А, моят син много често обича да се завие с пелената през глава, нищо, че са жеги, за да заспи. Може би и твоето дете иска да е покрито поне до някъде-така се чувстват по-сигурни май newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402
А, моят син много често обича да се завие с пелената през глава, нищо, че са жеги, за да заспи. Може би и твоето дете иска да е покрито поне до някъде-така се чувстват по-сигурни май newsm78

И моето бебенце се завива през глава само. Това го прави и навън и в къщи независимо от температурата. На моята приятелка детето пък заспива с ръчички върху личицето си с дланите си нагоре, така че всеки с предпочитанията си Simple Smile

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При заспиване Габи трябва да държи нещо в ръце и главичката да и е допряна до нещо в ляво.

# 7
  • София
  • Мнения: 679
Нашия татко така приспиваше бебка докато беше по-малка като и държеше ръчичките и тя много се успокояваше. Сега от време на време продължавам и аз по същата процедура особено когато е превъзбудена от гости или някакво неприятно за нея преживяване.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Тя Дара до сега заспиваше като си слагаше едната длан на биберона, а другата под главичката или се завиваше през глава! Тези няколко дена в такова чудо се видях, че вече не знам какво да си мисля! Само се моля всичко да и е наред, че такава параноя ме е подгонила да не и стане нещо, че вече ще откача!

# 9
  • Мнения: 5 299
Според мен няма от какво да се притесняваш Grinning Открило е детето, че има ръчички, ама все още не се е ориентирало какво точно да прави с тях Grinning И мойта имаше такъв период. После имаше и един такъв, дето ако не си сложа ръка под бузката и пищеше на умряло и не искаше да заспива Shocked
точно това четох онзи ден-В 4-ия месец бебето разбира че ръчичките му принадлежат Joyможе би е това

# 10
  • София
  • Мнения: 6 180
Я кави са ви сладки последните снимки Heart Eyes! Изобщо не ми изглежда зле. Май всички мъници минават през различни странни периоди и методи на заспиване.
Моята като си дрънка нарочно главата в решетките на леглото да не изглежда нормално, но по книгите пише, че било практика

# 11
  • Мнения: 1 181
не мисля че трябва да се притесняваш за нещо. И ние минахме през какви ли не периоди. Първо заспиваше само когато някой си сложи ръка на очите му. После започна като вас - трябва да му хвана или повия ръцете и тъй. В момента заспива като се завие през глава или като се обърне на една страна, свие се и си хване пелената да я мачка. Та така, всеки с номера си.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Благодаря ви мамчета! Много ме успокоихте! Вече започвам да си мисля, че и това е период и ще отмине! Всяко чудо за три дни! Нали така! Hug  bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт