Мелник - препоръчайте ми къде да отседнем .

  • 3 995
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Решили сме септември месец да отидем за два / три дни до Мелник , но се чудя къде да отседнем. Гледах много семейни хотелчета, но искам да чуя и отзиви за конкретни такива. Е, вие сте Simple Smile  Hug

# 1
  • Мнения: 5 103
Булгари мисля се казваше хотела , много е хубав.

# 2
# 3
  • Мнения: 398
Ние бяхме там преди седмица,не точно в града,а в първото село или махала (не съм сигурна,но е наблизо)по посока Роженския манастир.
Име на хотела не видях.
Към края на селото,от десния край има табела на която пише "Хотел.Механа."и стрелка сочеща на дясно.Минава се едно малко мостче и на около 300 метра е едно не голямо семейно хотелче с механа. Пред паркинга има шадраван където в две отделения плуват пъстърва и шаран. Ако си поръчате риба я ловят от там и я приготвят.
Има пространство където могат да играят деца. На нас много ни хареса.Сутринта се събудихме от тишината-не помня кога за последно съм имала този шанс.

# 4
  • Мнения: 404

Ние също сме спали там. Много е добър хотела.

# 5
  • София
  • Мнения: 461

Ние също сме спали там. Много е добър хотела.

И ние Laughing И не е скъп. Бяхме трима в една стая и платихме май около 60 лева ако не се лъжа. Това беше миналата пролет.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 797
Булгари мисля се казваше хотела , много е хубав.
Peace

# 7
  • Мнения: 2 255

Ние също сме спали там. Много е добър хотела.
Ние май месец бяхме и определено останахме доволни   Hug , хотела е приятен, ресторанта е с добра кухня, а персонала е любезен  newsm10

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За хапване - само Менчевата къща.
За спане - Узуновата къща.

# 9
  • Мнения: 2 255
За хапване - само Менчевата къща.
За спане - Узуновата къща.
за Менчевата къща  newsm10 без забележки  Hug пробвайте домашния сладолед със сладко  Peace
Узуновата къща - и там сме отсядали - добре е, по-евтино е, стопаните са любезни и приятни хора  thumbsup, има двор да тичат децата и чардак със стълби  Joy само дето стаите са леко тесни и се чува шума от съседната баня през стената за съжаление  #Crazy

# 10
  • Мнения: 3 695

Ние също сме спали там. Много е добър хотела.
и ние също  Peace

# 11
  • Мнения: 142
Някой ходил ли е в хотел Св. Никола ?   http://www.bgvakancia.com/offer/148/

# 12
# 13
  • Мнения: 2 175
Не помня как се казваше хотела - накрая на Мелник, след крепостта..на високото..
С голяма градина, басейн и клетка с лъв..

# 14
  • Мнения: 1 224
Не помня как се казваше хотела - накрая на Мелник, след крепостта..на високото..
С голяма градина, басейн и клетка с лъв..
Лъв ?!

Общи условия

Активация на акаунт