Цените на фризьорските услуги "скачат" тройно от септември?

  • 5 012
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
http://www.econ.bg/news/article146628.html

Какво мислите за това? Thinking

Аз честно казано не съм навита да плащам повече, за никакво подобрение в услугата. И разбира се:

"Свръхвисоките цени от 200 лева за подстригване не означават автоматично високо качество. Собственик на елитен салон, предимно посещаван от фолкзвезди, обясни ценообразуването в салона с това, че освен калкулацията на инвестициите, направени в модернизацията на салона и материалите, разходите за режийни и заплати, в цената е включена и т.нар. "социокултурна функция"." Laughing

# 1
  • Мнения: 3 306
200 лева за подстригване  Naughty  никога  Close

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
200 лева за подстригване  Naughty  никога  Close
Peace
Фризьорката в града, където живеят родителите ми взема 3 лв за дамско подстригване и 4 лв за боядискване + измиване+ сешоар
Тук давам почти двойно повече и то само за подстригване

# 3
  • Мнения: 494
Винаги ми е било странно като започнат да дрънкат фризьорките. Едва ли не се чувстват длъжни да завързват разговор, докато си вършат работа. А сега разбирам, че това си е част от услугата и се включва в цената. Боже опази! 200лв за подстригване няма да дам, ако ще и да заприличам на орангутан в главата.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Сигурно ще излезнат курсове за самоподстригване!!! newsm78
Не е оправдано това тройно увеличение!!! Сами си режат клона тези фризьори!!! Какво обикновените хора с заплатки от 350лв, като Робинзон ли ще ходят! Верно е, че не всички салони ще го направят, но положението ще е смешно!!! И все някой ще се намери да се сравнява с ЕУРОПАТА!!!

# 5
  • Мнения: 4 784
Поне на този етап на предлаганите услуги и то в провинцията, където живея, това са абсурдни пари за подстригване. В написаното може би става въпрос за салоните в по - големите градове,  имащи по - специална и отбрана клиентела.

# 6
  • Мнения: 580
200 лева за подстригване   #Crazy Няма шанс да отделя толкова  (на мен и 30 ми се виждат множко какво остава за 200  Blush)

# 7
  • Мнения: 5 103
Не е реално е особено в кварталните салони

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
на мен също 30лв ми се виждат много за подстригване,да не говорим за 200 ShockedА с козметичните процедури как стои въпроса с цените?

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 17:30 от Madam Stasita

# 9
  • Мнения: 2 374
Аре бе е баси изгъзиците са па тва.Много се нервирах вчера като гледах новините,това е просто нереално,няма начин да дам толкова за една подстрижка.............и какво всъщност ми прави на косата да не ми я топи в злато,че да дам 200лева.Просто едно подстригване................това е уливане вече.

# 10
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 548
Аз тъкмо си планувах да отида най-после да се подстрижа към септември, но при тези остоятелства може да побързам малко  Grinning
Иначе 200 лв. за мен е нереална цифра за подстригване във фризьорски салон, освен ако не го посещават персони от типа на Мая Илиева...

# 11
  • Мнения: 5 103
Колко салона мислите, че ще сложат тези цени - единици  Wink така, че не се притеснявайте, салоните които ние посещаваме няма да подстригват за 200лв.
п.с. Мая Илиева си има салон Peace даже и тя няма да плаща по толкова.

# 12
  • Мнения: 1 477
Добре ,че кумата е фризьорка  Mr. GreenНикога няма да дам 200 лв.за подстрижка(всъщност и 30 няма  Crossing Arms).

# 13
  • Мнения: 14 471
Колко салона мислите, че ще сложат тези цени - единици  Wink така, че не се притеснявайте, салоните които ние посещаваме няма да подстригват за 200лв.
п.с. Мая Илиева си има салон Peace даже и тя няма да плаща по толкова.

ми тоз дето аз ходя ако увеличат тройно цената баш 200 лева ще стане подстригването  Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 2 430
Колко салона мислите, че ще сложат тези цени - единици  Wink така, че не се притеснявайте, салоните които ние посещаваме няма да подстригват за 200лв.
п.с. Мая Илиева си има салон Peace даже и тя няма да плаща по толкова.

ми тоз дето аз ходя ако увеличат тройно цената баш 200 лева ще стане подстригването  Whistling

даваш 60лв за подстригване? Shocked Така ли да го разбирам

Общи условия

Активация на акаунт