Проект "Мулти-мама" - 3

  • 26 466
  • 238
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634


Изминаха 110 дни от появата на първата тема за Проект "Мулти-мама".
Ето какво свършихме дотук:

Открихме 19 мулти-мами с деца под 1 година в цялата страна;

Събрахме дарения за малко над 1000 лв, с които купихме АМ и памперси за бебетата;

Продадохме 80 стикера "БГ близнаци в колата", които донесоха други 160лв за памперси;

България научи за "Мулти-мама" чрез вечерните новинарски емисии на Нова ТВ и БТВ.

... и още много неща, за които повече може да научите от нашия блог Проект "Мулти-мама".




Кои са нашите мулти-мами?

гр. Бургас – Здравка – 3 момчета (Станислав, Мирослав и Владислав) на 5м
гр. Бургас – Ганка – 2 момчета (Божидар и Радослав) и 1 момиче (Гергана) на 9м
гр. Бургас – Елена - Който може, моля да помогне с повече информация!

гр. Варна – Радост - Който може, моля да помогне с повече информация!

гр. Велико Търново – Ирена – 2 момичета (Ана и Антония) и 1 момче (Герасим) на 11м
гр. Горна Оряховица - Който може, моля да помогне с повече информация!

гр. Етрополе - Който може, моля да помогне с повече информация!

Гр. Карлово/ гр. Сопот – Мария – 3 момчета (Георги, Димитър и Марио) на 2м

Гр. Козлодуй – Виолета – 2 мимичета (Белла и Силвия) и 1 момче (Даниел).

Гр. Несебър - Който може, моля да помогне с повече информация!

гр. Пазарджик – Мария – 2 момичета (Любомира и Василка) и 1 момче (Стоян) на 8м
гр. Пазарджик – Роза – 3 момичета на 12м. Който може, моля да помогне с повече информация!

гр. Пловдив – Ирина – 2 момичета (Деа и Савина) и 1 момче (Александър) на 2м

гр. София – Адриана – 2 момчета (Велизар и Радослав) и 1 момиче (Петя) на 6м
гр. София – Велизария – 1 момче (Димитър) и 2 момичета (Александра и Мариела) на 3м
гр. София – Теодора – 3 момичета (Валерия, Дария и Анисия) на 1м
гр. София – Милена – 1 момче (Емилиан) и 2 момичета (Антоанита и Виолетка) на 5м
гр. София – Антоанета – 3 момичета (Петя, Поли и Дарина) на 7м

гр. Шумен – Росица – 1 момче (Александър) и 2 момичета (Рая и Вероника) на 2м

с. Лозен, обл. София-град – Стефка – 2 момичета и 1 момче на 2м



Линкове към старите теми:
Проект "Мулти-мама"
Проект "Мулти-мама - 2"

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 21:28 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 541
Поздравления момичета!    bouquet  bouquet  bouquet

Днес в парка се заприказвах с една мама с близнаци и каза че нейна позната чака тризнаци, като науча нещо повече ще пиша,ако Ravia знае повече нека сподели, иначе и аз съм от Димитровград.

# 2
  • Мнения: 2 471
И аз тук

# 3
  • Мнения: 3 634
Момичета, в момента съм изключително развълнувана защото научих, че един мейл който написах е изпратен до Управителния съвет на COMBO. Това е световната организация, която подкрепя подобни инициативи по цял свят. Отговорът е следният:

Hello Rumyana
 
I just want to let you know that I got your message and I have sent it to the rest of the COMBO Board to see if I can get additional support for you.  Once I hear back from them I will respond again with more details. 
 
However let me say, you are doing very well!  I am very impressed with what you have been able to do so far.
 
Back to you soon,
Kimberley Weatherall
Chair/Director of Volunteer Management
Multiple Births Canada/Naissances multiples Canada (MBC)

Chair, Council of Multiple Birth Organizations (COMBO)



За тези, които не говорят англисйки ще кажа само ,че COMBO са впечателни от нашата работа. А те все пак работят с подобни иницативи в цял свят.  Mr. Green
 

# 4
  • Мнения: 3 638
Браво! Между другото все нямам време да се включа, но и аз съм впечатлена от работата ти   bouquet Гледах и интервюто с теб и наистина се възхищавам на борбеността и ентусиазма ти! Между другото мога да помогна с преводи ако има нужда или за нещу друго ако се сетите, защото живея в чужбина.
И още нещо, което се сещам - някъде бяхте споменали, а и аз съм чувала, че в Германия производители на бебешки продукти и храни помагат на семействата с многознаци с безплатни продукти. Не е ли възможно да се направи нещо подобно и в България - сещам се за марки като Ганчев, Слънчо, има и фирми за дрешки, за обувки... Хем за тях ще е реклама, хем ще помогнат на семействата.

# 5
  • Мнения: 3 634
Браво! Между другото все нямам време да се включа, но и аз съм впечатлена от работата ти   bouquet

Приемам поздравленията с уговорката, че това е работата ни, защото не изписах сама двете предишни теми.  Hug

Да, има такава практика в чужбина, опитваме се да направим подобно нещо и тук. За съжаление най-честия отговор, който получавам е: "Благодаря, но вече сме ангажирани с участие в други благотворителни кампании!". Това не значи, че се отказваме.  Wink

# 6
  • Мнения: 1 174
И от мен поздравления!Септември ще организирам среща в Пловдив и ще се свържа за още стикери.Така мога поне засега,  да помогна аз Hug

# 7
  • Мнения: 884
Привет в новата темичка! Като видях на първа страничка и Г Оряховица, и мзи стана малко смешно-то една шепа град сме, три тройки имаме, едната категорично отказва да се включи, а другите две не мога да открия....В този малкия град, да не мога да открия две тройки ?!Срамота!Ама ми е свързана работата със стоене между четири стени. Като тръгна по центъра се оглеждам за тях като престъпник!

# 8
  • Мнения: 6 441
Здравейте и от мен в новата тема! Hug
За тризнаци в Горна Оряховица-определено не съм срещала и аз,но от другата седмица съм там и ще се оглеждам и ослушвам за информация.
Руми,ако някоя фирма реши да направи предметно дарение,то се изпраща направо на мулти мамите или в склада?

# 9
  • Мнения: 3 634
Зависи как предпочита дарителя. Ако иска документ за разход ще трябва да ги изпрати на мен.  Wink

# 10
  • Мнения: 2 471
Момичета, имам сандалки и обувки за прохождане №19 и сандалки №20. Като сандалките №19 са затворенки доста и могат да се носят до края на септември. Моля да ми пишете, на кого да ги пратя. Обръщам се към вас, защото Руми си почива на плажа Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 277
Аз само да кажа,че съм виждала тризнаци в Плевен,но не знам дали не са били само на гости тук. И ви поздравявам за усилията и помоща,която им указвате.Като знам колко е трудно с две,представям си с три какво ще е,особено като и те са с едно майчинство  Thinking

# 12
  • Мнения: 18
Iskam da daria koshara na dve niva s matrak i obikolnik, pochti novi i npalno zapazeni - ako niakoi ima nuzda - molia da mi pishe.
Pozdrav
 Laughing

# 13
  • Мнения: 3 634
Обръщам се към вас, защото Руми си почива на плажа Simple Smile

Понеже мъжът ми много ме убеждаваше да не взимам компютър с нас, от вчера немога да се доредя заради негови служебни ангажименти. Дени, прати обувките към мен, ако искаш. Имам и друг багаж за Пз, ще отидат там.
В петък срещата с Кодак мина чудесно, календар ще има. Остава да уточним някои дребни детайли, но те застават твърдо зад нас.
Трябва да подготв важно инфо за сайта докато мъжете спят, ще пиша после резултата.  Hug

# 14
  • Мнения: 2 471
Добре Руме, ще ти ги пусна, целувки от нас с Ния

Общи условия

Активация на акаунт