леглото

  • 1 655
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Бих искала да ви попитам дали е противопоказно /бих ли си навредила на себе си или на бебето/да спи в напреднала бременност жена на надуваем дюшек........местим се на ново жилище и парите са кът

# 1
  • Мнения: 203
Стига на теб да ти е удобно..на бебето няма как да навредиш докато е в теб е защитено!

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Не си го представям това.
1. Не ми се е случвало да спя на такова чудо, но според такива, които са го правили, до сутринта спят направо на пода, особено ако са двама в "леглото" - пък вие сте 2+ ...
2. Аз поне бая трудно се изправях от пода - случвало ми се е няколко пъти при опит за обуване да се принудя да седна на пода, после всеки път са ме изтегляли (съпругът ми искаше да си купи лебедка... Simple Smile ) Ми... Как ще ставаш по 3 - 4 пъти на нощ само за пишкане (да не споменавам и сутрешното ставане) - ще го вдигаш всеки път да те изправя ли? А по време на болничните (45 дневните) какво ще правиш, като си сама у дома и имаш нужда да си почиваш, но също така и честичко да посещаваш 00 ?

# 3
  • Мнения: 2 334
Стига на теб да ти е удобно..на бебето няма как да навредиш докато е в теб е защитено!

И аз така мисля Peace

# 4
  • Мнения: 38
Не си го представям това.
1. Не ми се е случвало да спя на такова чудо, но според такива, които са го правили, до сутринта спят направо на пода, особено ако са двама в "леглото" - пък вие сте 2+ ...
2. Аз поне бая трудно се изправях от пода - случвало ми се е няколко пъти при опит за обуване да се принудя да седна на пода, после всеки път са ме изтегляли (съпругът ми искаше да си купи лебедка... Simple Smile ) Ми... Как ще ставаш по 3 - 4 пъти на нощ само за пишкане (да не споменавам и сутрешното ставане) - ще го вдигаш всеки път да те изправя ли? А по време на болничните (45 дневните) какво ще правиш, като си сама у дома и имаш нужда да си почиваш, но също така и честичко да посещаваш 00 ?
за това често ставане не се замислих...... Confused

# 5
  • Мнения: 941
наистина е неудобно, леглото не е стабилно и като нищо ще се търкулнеш от него, или пък ще ти е напрегнато да балансираш, а наистина ставането ще ти е също трудно, както и лягането
Но ако пък ти е удобно няма нищо противопоказно в това да спиш на надуваемо легло

# 6
  • Мнения: 203

за това често ставане не се замислих...... Confused
[/quote]

Ние спим на матрак който е на земята аз лично нямам проблем да ставам, а съм в 9 месец!

# 7
  • Мнения: 10 982
Нищо противопоказно няма. Абсолютно никак няма да навредиш на бебето.
За честото ставане - нашето легло също е много ниско, все едно сме на пода. Като бременна никога не съм имала проблем със ставането и лягането.

# 8
  • София
  • Мнения: 23 036
Стига на теб да ти е удобно..на бебето няма как да навредиш докато е в теб е защитено!

И аз така мисля Peace

Именно!  Hug

# 9
  • Мнения: 491
Ние имаме такова легло спала съм 2-пъти на него и повече няма да легна.
Първият път спахме в едни приятели които на земята имаха гранитогрес,сутринта бях умряла от студ и нямаше спомен от надутото легло,вторият път се бях схванала жестоко,защото пак нямаше спомен от надуването.
Не знам за какво точно легло говорите,нашето е около 100лв от Метро

# 10
  • Мнения: 991
Не е много удобно на надуваемо легло, защото колкото и добре да е надуто, колкото и да е качествено, през нощта малко или много спада и омеква. Дупето ти пропада надолу, схващаш се... Абе не си е работа. Спала съм на такова легло като сме ходили на къмпинг. Еми... за една-две вечери се издържа, но за по-дълго време... Не че ще навредиш на бебето, но със сигурност няма да ти е удобно.

# 11
  • Мнения: 387
на мен също не ми беше удобно и на сутринта се бях схванала и цяла нощ ми беше студено ,но....незнам дали става за по-дълго употребяване.. Thinking

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 364
До деветия месец спах на матрак, който беше на пода. Ставах лесно и не съм имала оплаквания. Като влязох в деветия, си купихме огромна спалня. Определено като родилка ще ти бъде по-трудно да ставаш от ниско сложено легло и може би е хубаво дотогава да си подсигурите удобен креват. Но докато си бременна - не виждам да е проблем. Освен ако не си много едра и просто да ти е тежко да ставаш. Ти как се чувстваш? Ако нямаш оплаквания, хубаво! Иначе за бебето не мисля, че е опасно.
Леко раждане и здраво бебче!  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 753
Ако ти е удобно, няма проблем... А защо не опитате на дюшеци или матрак на пода?? От старото жилище нищо ли не можете да вземете??

# 14
  • Мнения: 3 306
ако ти е удобно и се чувстваш добре ... няма проблем

Общи условия

Активация на акаунт