4-и месец

  • 2 061
  • 34
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте на всички бъдещи мами:) Аз имам много въпроси, които тепърва си изяснявам, но всичко с времето си разбира се. Сега ме вълнува един малко странен може би въпрос: вече съм 15 г.с. а почти не ми личи бременността. Дали това трябва да ме притеснява? Гледам приятелки в моето състояние, които си имат доста прилично коремче  Wink

# 1
  • Мнения: 203
Няма за какво да се притесняваш..има бременни на който почти не им личи а са в 6-7 месец...а и тепърва ще започнеш да растеш на корем де! Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
.... Дали това трябва да ме притеснява?
Не! Просто имаш по-стегната коремна мускулатура. И не, недей да се сравняваш с приятелки, всеки човек е различен Wink.

# 3
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не се притеснявай при всеки е различно  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 23 036
Аз в 5-ия месец се тръшках, че не ми личеше! Изобщо няма място за притеснение, важно е бебето за си отговаря на седмиците!

# 5
  • Мнения: 11
И аз бях като теб-изобщо не ми личеше и постоянно се сравнявах с други на моето "дередже"  Laughing Сега се смея на себе си..... Ще ти порастне тумбака-не се притеснявай, всеки си е индивидуален  Peace

# 6
  • Мнения: 4 335
не се притеснявай при всеки е различно  Peace
Peace

# 7
  • Мнения: 583
Няма страшно.

# 8
  • Мнения: 1 512
При мене и в девети месец с по широка блуза не се забелязваше кой знае какъв тумбак.А когато родих бебчо беше 3050,така че въобще не се притеснявай от това,че още не ти личи.

# 9
  • Мнения: 491
Не се притеснявай,и на мен така не ми личеше,но после бързо бързо ми порасна

# 10
  • Мнения: 378
Не се притеснявай,и на мен така не ми личеше,но после бързо бързо ми порасна
И аз така Peaceспоко.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз бях в 15 седмица на сватбата си и никой не разбра, че съм бременна!  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 39 718
Всяка бременност и всяка жена е различна.
Сватбата я правихме когато бях бременна с Дияна, в 5ти месец. Не ми личеше.
С Алекс беше различно. Личеше ми още от началото.

# 13
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На мен 2 път ми пролича в края на 7 месец, колкото по-късно, толкова по-добре Rolling Eyesче в жегата с тия кореми и килца наистина е адски трудно Peace

# 14
  • Мнения: 4 753
Искаш коремче ли? Ще имаш коремче, не бързай толкова, че после ще искаш да не е пък толкова голям...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт