Къде във Варна подстригват хубаво?

  • 162 271
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 333
Бихте ли ми препоръчали свестни фризьори, защото ми е много голям проблем това. Както и на майка ми и сестра ми. Никога не ме постригват така както им обяснявам и така както искам  Confused и често не се харесвам. Голям проблем ми е това с откриването на постоянен фризьор.  Rolling Eyes

Очаквам вашите препоръки!   bouquet

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 12:57 от Desert Princess

# 1
  • Мнения: 104
Днес точно се подстригах и боядисах в салона на Капанпв на Бдин / до хали Шипка /. Момчето се казва Николай и е факир-цветове,подстригване,издухване. Няма да спра да го хваля и препоръчвам,винаги при него се правя и е невероятен.
Препоръчвам горещо

# 2
  • Мнения: 27
много съм доволна от Angel Face

# 3
  • Мнения: 7 723
Peace..
....взе ми мисълта от клавиатурата Joy

# 4
  • Мнения: 3 830
Освен прическата и правописа... Flutter

# 5
  • Мнения: 333
Благодаря ви момичета!   bouquet

Това "Харем" стил ми звучи интересно.  Heart Eyes

марис Мерси за съвета,   bouquet но аз лично от ейнждъл фейс съм разочарована. Виждала съм какви ли не мизерии в този салон и за това просто съм го отписала като вариант.  Peace

Освен прическата и правописа... Flutter

Какво с прическата и правописа?  newsm78 Ако имаш в предвид това, че думата фризиор съм го писала не с ермалък, а фризИор направих го съзнателно, защото нямам буква ермалък.  Wink

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 12:59 от Desert Princess

# 6
  • Мнения: 27
в Angel Face ходя само при фризьорката. други процедури при тях не съм правила. Но наистина съм доволна от нея,вече 4 пъти съм ходила там и смятам да продължа. Иначе преди това ходих в салон Тони , до училище Васил Априлов. Фризьорката е Тони Добрева. Подстригва страхотно, но е леко със собствено мнение по повод прическите.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Капанов в Левски подстригват хубаво...всички имаме Ь, намира се на мястото на X  Crazy

# 8
  • Мнения: X
Много субективно е да се каже къде е хубаво и къде-не е.Ако питате майка ми например,която е на 65 г. ,за нея все още не се е намерила добра фризьорка,която като я подстриже да е доволна.На мен ми се е случвало да съм недоволна не само от подстригването,но и от други процедури-издухване,дифузер,когато стане така,не ходя повече и търся друга фризьорка.Същото важи и за маникюра.Слава богу,вече има доста голям избор от студия.

# 9
  • Мнения: 84
и аз в лутане близо 15 години намерих (да не казвам голяма дума )своята фризьорка  салон "NELITA" намира се в пресечката на хепи порбита мисля че улицата е опълченска newsm78

# 10
  • Мнения: 84
...хепи орбита- имах предвид Grinning

# 11
  • Мнения: 1 572
в студио КА до корабчето Дръзки и по-точно при Милена или Краси , ходя там от години и винаги съм супер доволна , един недостатък -винаги процедурата е една и съща а досега не съм платила една и съща цена но си трая защото от други фризъори след това така или иначе пак ги давам парите да ме дооправят

# 12
  • Мнения: 17 401
Досега ходех при Мели от Капанаов в ЛЕвски. Обаче напоследък ме дразни нещо, прави си квото си знае, опитвайки се да ме убеди, че е по- доброто за мен. Търся друг, искам мъж да е! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 342
Сега ходя при Вера, преди ме подстригваше Марго (бившия Капанов на ул. Воден, сега е на ул. Иван Вазов)
Капанов в Левски подстригват хубаво...всички имаме Ь, намира се на мястото на X  Crazy
Кои са фризьорите там сега? Още като отвори салона (май преди 6 год.) имаше едно момче - Миро, беше факир на къдренето. Още ли е там?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
yoyoana, Нели, Мели и обучаваха едно ново момиченце ... помня го мъжа аз, но отдавна няма мъж там  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт