Купувате ли, четете ли списания и/или вестници за здраве?

  • 1 282
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Като препатила тези дни ми се иска да поговорим малко за здравословния начин на живот...вчера пък случайно попаднах на реклама на някакво списание "По-здрави" и се замислих дали би ми било полезно да го имам, дали мога да науча нещо повече. Винаги някак си съм била скептична към подобен род списания и вестници, защото един вид като прочета нещо само ще имам муха в главата, а без толкова детайлна информация поняга животът е по-спокоен и блажен...и все пак не искам да давам уклон към болести и т.н., а по-скоро да попитам доколко се интересувате, търсете информация и най-вече доколко я прилагате за по-здравословен начин на живот... След като си изпатих и от лекарства, а и по принцип си мисля, че естествените методи за профилактика са по-добри от всяка иновация във фармацията...Та така, в тази посока, ще ми е полезно и интересно да прочета и разбера повече за мястото на здравословния живот във вашето ежедневие  Blush

# 1
  • Мнения: 274
Аз съм го казвал и преди - от мъжките списания за мен най-добро е Максим, защото се ебават със всички и всичко и най-вече със себе си.

Този уйкеннд четох и вестник Уикенд, от където се информирах кой кого чука в момента и кой е свободен. Все пак съм сам в София и тази информация ми беше много важна.

А! Ама то било вестници и списания за здраве! Сори Естер! Не видях. Не, не чета. Нито пък тичам за здраве.

Сори още веднъж

# 2
  • Мнения: 2 212
добре, и аз се редактирам, извинен си  Grinning

# 3
  • Мнения: 274
...кво стана сега Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вестниците за здраве са най-сигурният начин да хипохондрясаш.

# 5
  • Мнения: 2 212
И аз това съм си мислела, въпреки, че снощи този, който чух "По-здрави" сякаш има И полезни статии, само дето, то май ги има в нета, стига да знаеш какво ти трябва.

# 6
  • Мнения: 5 940
Чета статии в интернет. Знам доста за алтернативните методи на лечение, познавам доста билки. Антибиотици само в краен случай.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чета в нет-а или гледам по ТВ-то такива мед. предавания. Обожавам ги  Heart Eyes
Но специално да си купувам л-ра по тоз въпрос, не.
Ако ми попадне разбира се, че не я подминавам, а всичко изчитам.

# 8
  • Мнения: 2 111
Чета в нета, предавания рядко гледам и то ако случайно попадна на тях. Вестници и списания на такава тематика не купувам.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
'По-здрави' започнах да купувам, като започнаха да публикуват мои статии Laughing
Но истината е, че съдържанието му приятно ме изненада. Интересно поднесено - без да е нещо революционно и нечувано-невиждано, просто и достъпно.
От аптеките чат-пат взимам вестниците безплатните. Там през пръсти се пише, но стават за петминутка.
В нета не чета, освен ако не търся нещо специфично, здравни предавания не гледам.

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 222
не. абонирах майка ми за в-к "Здраве", понеже една позната ме изнуди и понеже част от сумата отивала за БЧК (колко отива, един господ знае).
пише все едно и също - борба с рака, борба с диабета, борба със затлъстяването, борба с високото кръвно...

# 11
  • Мнения: 2 013
Най-сигурният начин да разбера дали едно списание е моето списание е да си го купя. В нета могат да се прочетат много неща, разбира се, но в едно списание имаш шанс да попаднеш на добре подбрани и добре написани статии, както и на експертни мнения. Тъй да се каже, някакъв редакторски екип е мислил, събирал, проверявал факти, интервюирал...
Няма да кажа кои са "моите списания", не ща да правя реклама. Има и доста, в които очевидно редакторският екип е слаб.  

# 12
  • Мнения: 2 013
Чета статии в интернет. Знам доста за алтернативните методи на лечение, познавам доста билки. Антибиотици само в краен случай.

Единственият проблем на четенето в нета е, че човек наистина трябва да има изострено внимание за източника на информация.

# 13
  • Мнения: 227
Вестниците за здраве са най-сигурният начин да хипохондрясаш.
Покрай проблеми от известно време...ми се налага да чета такива списания и вестници...Ами можеш да си психясаш и разболееш само от четене.
Не чета,ако не ми се налага.

Общи условия

Активация на акаунт