Бихте ли ползвали такава закваска за кисело мляко?

  • 1 401
  • 4
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


     Благодарение на наша съфорумка, днес си купих от дълго търсената от мен закваска за кисело мляко.djily , благодаря още веднъж!

 Но сега я държа в ръка и се чудя дали да я ползвам newsm78Ето какво пише за нея:
 Закваските за производство на прочутото българско кисело мляко са с търговско наименование LBB BY.
Те представляват уникални симбиотични комбинации от щамове, изолирани в България, без да са били подлагани на генно модифициране.
Приложението на закваските и използването на оригиналната технология за производство на българско кисело мляко гарантира получаването на висококачествен продукт с традиционния характерен вкус, с типичния аромат и консистенция.
С оригиналните закваски на „Ел Би Булгарикум” ЕАД водещи компании в различни страни от света произвеждат прочутото българско кисело мляко – символ на здраве и дълголетие.

  Поръчах я в едно магазинче и е в пакетче като кърпичките "Българска роза" от едно време.И отгоре е залепен етикет със символа на LBB BY.Не трябва ли надписът да е към етикета.Така вътре всичко може да има?!
  Звъня на фирмата производител(намерих тел. им е нета), но никой не вдига.Ще продължа да звъня по-късно.

 Дайте съвет, дали да я ползвам?!Исках да опитам да правя кисело мляко и на детето?Нещо съм настроена много скептично.....djily каза, че я ползва и е доволна от полученото мляко.Но аз мисля ли, мисля..................

# 1
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Аз бих продължила да звъня,докато не се свържа с някой от фирмата производител,преди да предприема употребата на закваската Peace
Все пак става въпрос за детенцето,ако е за нас, кучета ни яли Joy
Сериозно...,щом имаш съмнения, според мен  говори  по телефона.... Hug

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 5 447
Можеш да посетиш сайтът им в Интернет. Там има доста телефонни номера. Предполагам, че все на някой от тях ще ти вдигнат.

# 3
  • Мнения: 1 771
И аз съм скептично настроена към толкова суперлативи.
В последните години колкото повече пишат за полезността и здравословността  на един продукт, толкова повече е бъкан с химия.
Ще следя тамета защото ми е интересна.

# 4
  • Мнения: 25 568
В последните години колкото повече пишат за полезността и здравословността  на един продукт, толкова повече е бъкан с химия.


Кой продукт, лактобацилус булгарикус ли?  Laughing
Доколкото схващам притесненията на Биляна, тя се чуди по-скоро дали закваската, която е купила, е оригинална или някакво менте.

Общи условия

Активация на акаунт