Помощ - мравки!!!

  • 1 618
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Моля ви кажете ефикасни отрови за избиване на мравки или някакви бабешки методи. Пълно е с мравки в целия блок и много ме дразнят. Пълзят навсякъде и по нещата на детето - по каната за преваряване на вода, по шишета .... по всичко.  #2gunfire  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 447
Имала съм такъв проблем. странното беше, че пълзят и до 8-ми етаж. От 2 години ги няма, пу-пу-пу.
Най ефикасно нещо, което аз съм ползвала е един прах в жулти шишенца (като солници, с дупки за ръсене отгоре), Халек, или нещо подобно и се продават в аптеките. И за хлебарки е ефикасен. Неприятното - грозно е. Сякаш си наръсила с брашно по ъглите. Пише, че е безопасно за домашни любомци.
Успех! убий гадовете! Laughing

# 2
  • софия
  • Мнения: 33
Имах също подобен проблем. Комшията под мен беше старец изключително нечистоплътен,апартамента му беше склад на боклуци и стари тенекии. Нямаше сила и РАЙД на света която да ме отърват от мравките,пълзяха на всякъде по бельото на бебето кухня и т.н. Чак когато стареца почина и направиха основен ремонт се отървах от мавките. Та съвет не мога да ти дам, но си огледай комшиите някой ги е завъдил.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Има си цял един подфорум и цели 15 теми съдържащи форумната мъдрост и опит по поставения проблем.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт