Почивка в Тайланд,моля за информация!

  • 659
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Здравейте не съм сигурна че темата е за тук.....Моля някой да  ми даде инфо  за Тайланд.Бремена съм  в 14 седмица,и на 12.09.08 заминаваме на почивка  до Банкок и след туй на един остров Ко Самуй.Малко ми е притеснено от какво да внимавам..и какво да знам.Всяка информация ще ми е полезна.

# 1
Деси, 2 пъти съм ходила в тайланд и мога да те уверя, че ако не дай си боже се наложи да ходиш в болница, медицинските услуги са на страхотно ниво. В Бг болниците им дишат праха. Надявам се, че имаш хубава застраховка.  При нас имаше човек от групата ни, на който му се наложи и после застрахователите всичко му възстановиха , а самият той беше доволен от оказаната помощ. не забравяй, че там си бял турист, а това е изключително важно.

# 2
Единствено вода от чешмата не трябва да пиеш, ваксини не са нужни, яли сме къде ли не  - и по улицата от разни сергии и дори разстойство не сме хващали.
Много е важна позитивната настройка. Можеш да си носиш нещо против Т и разстройство все пак.
Приятна почивка!

# 3
  • Мнения: 95
ривър сент - лоран много ти благодаря.Аз живея в Германия и имам нормална застраховка ,и една за чужбина.дано не ми се налага ....да я ползвам. Simple SmileБлагодаря ти

# 4
  • Мнения: 5 710
Ходила съм в Тайланд, Пукет.
Пий минерална вода, направи си здравна застраховка, няма нищо страшно.
И ние сме яли къде ли не, не сме имали никакви проблеми. Внимавай с пикантните подправки, не наемайте
моторчета, както и джетове. Макар и много евтини не са застраховани, при инцидент винаги белия е виновен, защото движението е обратно и приемат, че не можем да караме. До нас  на плажа имаше групичка, която наеха джетове и ги хванаха в капана 'ама счупили сте го", след което хората платиха неустойка за 10ина дни.
В болница не ми се е налагало да ходя, но 2 пъти в аптека, хората бяха компетентни, помогнаха ми за нула време забравих проблема. Хубава ваканция!

Общи условия

Активация на акаунт