Др Маджаров- хирург в Бургас

  • 7 473
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Някой може ли да ми каже нещо повече за др Маджаров,работи в Клиниката Ел Масри,пластичен хирург...ще ни се налага премахване на брадавички на бебето ми след няколко месеца Rolling Eyes...казаха ми че е най добрия в града....особено за малки дечица newsm78

# 1
Не отивайте при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ние много патихме,каквото и да ви говорят в Бургас лекари няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Колкото и тъжно да звучи така е .Дано няма усложнение процедурата ви ,защото после само вдига рамене и се спасяваш по единично!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 703
Др Маджаров и за уголемяване на бюст не става, лично виждам на дружката си какво направи.

# 3
  • Мнения: 236
Не отивайте при него!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ние много патихме,каквото и да ви говорят в Бургас лекари няма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Колкото и тъжно да звучи така е .Дано няма усложнение процедурата ви ,защото после само вдига рамене и се спасяваш по единично!


оле   аз пък само хубави работи чувам за него newsm78
божеее как да оставя детенцето си.....аз мислех при него да ходим ,просто исках някое друго мнение

# 4
Shtastlivka,na negovata ili na tvoita drujka e pravil gardi? Grinning Laughing  I az se 4udq za nego,no mai 6te tarsq drug.

Общи условия

Активация на акаунт