Най-хубавите ви мисли

  • 2 219
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Когато останете насаме и искате да си мислите за нещо много хубаво, успокояващо и радващо ви, за какво си мислите или мечтаете? Кои са най-хубавите ви мисли? Често ли си мечтаете и си представяте хубави неща или не много често?

# 1
  • Мнения: 919
Да,често. Peace
Но това са много лични неща и не бих ги написала тук Wink

# 2
  • Мнения: 7 837
Чудите се, какво да напишете, нали?

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Чудите се, какво да напишете, нали?


Едвам се удържам.
Всъщност.

# 4
  • Мнения: 984
Не съм достатъчно отворена, че да споделя най-хубавите си или най-лошите си мисли. Странно е, че kukuruku не споделя. Само въпроси задава. И то свързани с мислите. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 423
Ще ме цензурират, ако си кажа честно.

# 6
  • Мнения: 7 837
Поздрав за всички, които са насаме с мислите си. И за удържащите се и за стискащите се.
Музиката е налице. Кой ще осигури пиенето?

# 7
  • Мнения: 25 447
Поздрав за всички, които са насаме с мислите си.

Ха, оставя те някой сам с мислите ти...  Whistling
Покажете си обувките, покажете си мъжете, покажете си дамските превръзки... Сега и на мислите посегнаха.
Нищо свято не остана, еееейййй...  Crossing Arms

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Често мечтая, във всеки един момент, когато имам възможност да се отпусна. Вечер, преди да заспя задължително.

# 9
  • Мнения: 197
пуснете анкетка Wink

# 10
  • Мнения: 940
Аз мечтая всеки ден за различни неща. Най-често са свързани с личния ми живот, с любимия човек. Често си се представям след няколко години.

# 11
  • Мнения: 2 448
Най хубавите ми мисли, които ми идват наум, когато остана насаме изобщо не бих ги нарекла успокояващи. По скоро са вълнуващи. Flutter

# 12
  • Мнения: 152
Ще ме цензурират, ако си кажа честно.
агхахахахахахахахахаха, преди да ти видя поуста си мислех съвсем същото!  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 875
Най-хубавите ми мисли са свързани с миналото.
Много, много лошо - хич не е добре да живееш в миналото, но..
Такова е положението за момента.
Това ме успокоява, това ме усмихва - конкретни ситуации случили се някога ме балансират, когато се разклатя.

# 14
  • Мнения: 843
    Ще отговоря скучно.  Мислите ми не обхващат проблемите на света,/ нищо , че понякога ме разплакват/  нито пък моите в далечно бъдеще.
   Нечия усмивка, Въздух, тишина ,  път, приятел, музика, мотор, документ, усмивка/ отново, че е най. важната/, любов, мир със себе си.    Позволени са произволни комбинации м/у подчертанитеSimple Smile)
  Ако аз направя комбинациите.. мисля че справедливо ще ми бъде резната тиквата руса.
  Защото обяснявам цветно.

Общи условия

Активация на акаунт