Въпрос за учителите в ОУ "св. св. Кирил и Методий" Варна

  • 10 284
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 332
Здравейте, интересувам се от мнения за учителите в ОУ "св. св. Кирил и Методий" гр. Варна, които сега ще водят 4-ти клас и догодина (2009) ще бъдат на първокласниците. То е много рано още, но тъй като смятам, че за началното училище от голямо значение е водещият учител затова искам да зная от майките и татковците на сегашните четвъртокласници кой учител според вас е за предпочитане.
Благодаря Ви предварително за мненията.

# 1
Всички учители са много готини!Аз уча там от 1ви клас и съм доволна от повечето даскали!Училището е добро, затова ти препоръчвам да запишеш детето си там! Hug

# 2
  • Мнения: 1 312
Така поименно дали е коректно да се изброяват? Rolling Eyes
Пък и всичко е толкова субективно...

# 3
учителите в оу "кирил и методий"-не стават.това е мнението на родител,чийто син сега е пети клас.повечето учители са нови-без опит,груби и недодялани.javascript:void(0);

# 4
аз като бях ученик в основно училище май преди 7-8години това беше най-хубавото и най-престижно основно училище в града. Сега чувам не толкова добри слухове, но все пак пак си е на челни позици. Възрастните педагози са отлични, младите не знам как са.

# 5
  • Мнения: 57
Моето дете завърши 4-ти клас през юни 2008год. и въпреки че не всичко беше идеално мисля че подготовката и беше много високо ниво, но това зависи от учителя, а не от училището. Имаше класове в които не се случваха така добре нещата относно учебния процес. Учителите, които ще поемат 1-ви клас на есен 2009год.,май ще са нови защото,повечето от старите  са пред пенсия , но аз реших за малката ми дъщеря че ще я запиша там. Ако не друго поне е изпитана "марка". Но нека не се забравя че голяма част от това как ще се развият нещата зависи и от детето.

# 6
  • Мнения: 2 960
Моята дъщеря сега е 5-ти клас в Кирил.Мога да кажа едно-класната и в четвърти клас и учителката и по математка ,бяха  разкошни  като препадаватели и като хора.Като ,че сега новите преподаватели за 5-ти клас издишат много повече.
Каквото и да си говорим обаче -според мен нивото на преподавателите  в това школо винаги е било добро.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 332
Това, което казвате, момичета за учителите в ОУ "Кирил и Методий" ме радва, защото там се очертава да запишем Ники. Ще съм благодарна ако някой може да ми препоръча начален учител от тези, които сега водят 4-ти клас, а на есен ще вземат първолаците.

 

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 17:57 от Snezha

# 8
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
И аз се интересувам от преподавателите, които ще поемат първи клас.

# 9
  • Мнения: 31
Здравейте ,
Доста неща изчетох из форумите. Аз също имам първокласник на есен и ако някой може да даде по подробна информация за учителите в Кирил ще съм благодарна

# 10
  • Мнения: 57
 Относно учителите който ще поемат 1-ви клас в Кирил, все още няма конкретна информация / знам го защото дъщеря ми ще бъде 1-ви клас на есен/. Това ми каза зам.директорката на Кирил когато ходих да си подавам молбата. Евентуално картинката ще се изясни към края на май.

# 11
Извинявам се, че питам в страни от темата, но някой може ли да даде информация за началните учителите в ОУ"Антон Страшимиров"?Предварително благодаря

# 12
  • Мнения: 1
Това училище е страхотноооо0о0о0о0!!!
Познавам почти всички учители.
Учителите,които преподават на 5,6 и 7 клас не мисля,че издъхват.
Те все пак се съобразяват със учебниците и учебния материал,който не го измислят те,а други...,но това е друг въпрос!!!

Общи условия

Активация на акаунт