Болки в коленете след раждане

  • 1 530
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 309
Дали знае някой безвреден за бебето начин (кърмя!) да облекча болките в коленете, които предполагам са "наследство" от бременността. Чувала съм за витамини Остеовитал , но незнам стават ли в моя случай?
Ако някой е имал подобен проблем , ще се радвам да сподели.

# 1
  • Мнения: 700
Зравей! Аз имах след първото раждане силни болки в коленете дълго време. Трудно се изправях от клекнало положение. Дори като се качвах по стълби усещах силни болки. Това започна още от бременността.
Не помня дали продължиха след 6 месец на детето, но доста си потърпях. Направих си изследване кръвно по съвет на зъболекар, понеже ми се счупи зъб. Калция беше в норма.
 Пих няколко хапчета Матерна профилактично, понеже кърмех често на поискване. Мина без лечение. Забравих даже, сега си спомних като прочетох темата ти, а тогава се бях притеснила. След второто дете нямам болки в коленете.

# 2
  • Мнения: 309
Много благодаря Mila6ka, бях много притеснена ще взема и аз да сръбна малко Матерна Simple Smile) Пък да видим , иначе болката е ужас.

# 3
  • Мнения: 3 818
И аз имах такива болни, бяха изключително неприятни, но наистина някак минаха от само себе си. Аз също като Mila6ka  започнах да пия витамини, не знам дали ми помогнаха, просто болката изведнъж си изчезна. Дано скоро ти мине, много е гадна.

# 4
  • Мнения: 98
Качила ли си много килограми по време на бременността? Аз бях качила 15 кг. и след това в началото ме боляха, но постепенно отшумяха, като посмъкнах килограмите

Общи условия

Активация на акаунт