Най-смешните случки по време на работа...

  • 3 543
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Да  понякога имаме нужда от смях.Бях много завладяна от определени постове и ми хрумна идеята.Предполагам ,че всеки от нас е имал моменти  от общуването с хора на работното място ,които са го карали да се смее до пръсване.Нека ги споделим и да се посмеем заедно smile3532Като начало ето някои от моите ,който прилежно съм написала в тетрадка.

Общински пазар във Велико Търново.Вече се смрачава и хората са започнали да  прибират продукцията си.Аз стоя зад съседен щанд ,но колежката току-що е получила нова стока и не обръща много внимание на клиентите си.Пред масата е стоварено дини,пъпеши,сини сливи,чушки.Жената се е навряла отзад и подрежда.Един дядо на около 75 години чака около 5 минутки да се появи продавачка и започна да се заоглежда.Провикна се може ли да го обслужат ,но жената се е навряла навътре в масата и не чува.Тогава дядото се провикна:
Извинетеее ,колко ви струва сливата.Извинетеее, колко ви струва сливата.Тогава продавачката явно беше чула ,излезе отпред на масата и се развика.
Глей го тоя....Не стига ,че си пика в крачолите ами и сливата ми иска да купува.Я марш оттука ,дъртак с дъртак.Сливата ми не се продава ясно ли ти  е.Човека остана като застрелян.Той просто искаше да си купи малко ... newsm62 ...сини сливи!!!

Продавам перилни и миещи препарати в магазин.Идват трима братя роми и единия пита с нескрит интерес.Явно иска да се ...закачи с мен.Та:
Нещо за въшки имате ли ... и започва да опипва гениталиите си.Аз му казвам ,че такъв препарат може да намери в аптеките,но той продължава.Не бееее ....пучи въшки и пак опипва гениталиите си и после главата си.Тогава аз питам...какво правят горе.Остави се...жалва се той.Наврях си главата долу ,а  моят отговор беше---ами наври си я обратно и ще отидат там откъдето са дошли и ромчето беше меко казано засрамено.

На гише за плащане на сметка за ток .Жената обслужва както винаги много бавно и от време на време си приказва с някои хора от опашката.Случайно минава пак един нейн познат и започват да си приказват.По едно време опашката се изнервя и....мъжа пита без да му мигне окото:
Отворена ли си отзад да вляза.Опашката избухва в смях и...докато разбере мъжа какво е казал smile3532 оказва се ,че той е питал за гишето дали е отворено ,та да влезе при нея да си поприказват на спокойствие,но опашката  от хора ,дори и тези ,които бяха ядосани... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 Хайде вие сте..."разровете смешните истории"

# 1
  • Мнения: 1
Рабоех в Туристическа агенция и един ден имахме много работа и единя колега затваря гишето и отива до тоалетната и след  10-15мин Нанси Нанси души  къде е тоалетната хартия бе всички клиенти щяха да умрат от смях

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 09:22 от n_a_n_s_i_

# 2
  • Мнения: 2 155
Рабоех в Туристическа агенция и един ден имахме много работа и единя колега затваря гишето и отива до тоалетната и след  10-15мин Нанси Нанси души  къде е тоалетната хартия бе всички клиенти щяха да умрат от смях


.....нещо не разбрах  newsm78

# 3
  • Мнения: 25 441
Еее, как да не разбра, Нанси е някакво куче, което трябва да подуши къде е тоалетната хартия. Само не разбрах дали я е намерило и дали я е занесло?  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 763
Мой колега говори по телефона с клиент и същевременно се върти на стола. По едно време столът се счупи, колегата се озова на земята, но не изпусна слушалката от ръцете си и продължи разговора.

# 5
  • Мнения: 1
той имаше напредвид душичке

# 6
  • Мнения: 2 155
Душичке, в такъв случай занапред, ако искаш да пишеш разбираемо, е желателно да използваш препинателни знаци...

# 7
  • Мнения: 1
Душичке, в такъв случай занапред, ако искаш да пишеш разбираемо, е желателно да използваш препинателни знаци...
Много съжалявам но 16години съм живяла в Америка и Българския ми вече не толкова  добър колкото преди.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Миналата година,когато започнах новата си работа.Първи работен ден ,отивам да се запозная с шефа си,никога не се бях качвала на 2рия етаж,където са офисите,качвам се и какво да видя всички работят общо без отделни офиси ,без прегради ,целият етаж беше така,като огромно хале.
Бюрото на шефа ми в дъното на етажа,отивам с бодра стъпка към него,силно притеснена,знам ,че всички ме наблюдават тайно "коя е новата колежка",и си мисля "Сега е момента да покажа ,че съм самоуверена!" И с уверена стъпка към шефа,да ама не,оказа се,че бюрото на шефа е оградено със стъкло,а аз не го видях и буквално се размазах в него Embarassed
 Най-странното е ,че никой не се изсмя,човека притеснен стана да ме посрещне,седнахме и започнахме да говорим,но аз вече не го слушах,умирах си от срам и през цялото време гледах
отпечатъка на червилото си върху стъклото Crazy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 917
Това ме разби Joy Joy Joy
Същия случай имах с гостенка на хотела в който работех- не видя стъклото и се размаза, но после излезе много тактично от положението- "Комплименти за този, който е почистил стъклото"

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
Тогава въобще не можех да мисля адекватно CrazyЕдинснтвената ми налудна мисъл беше,дали лесно ще почистят червилото от стъклото Joy

# 11
  • Мнения: 940
Леле, това със стъклото Simple Smile

Аз имам доста истории, но някой вече ми бледнеят, а други няма как да разкажа.

Но се сешам за една. Бях асистент менъджер в един хотел. Една вечер бяхме много заети, и трябваше да помогна със сервирането. По принцип имах опит и бях много сръчна. Взех две чинии от топлата линия и незнам какво стана--като се хлъзнаха от полицита, и туп долу. Всичко беше на пюре. Много срам брах. Добре, че главния готвач го нямаше.

# 12
  • Мнения: 183
На важен документ, колежката ми Лозева я написах Гроздова.

# 13
  • Мнения: 717
На важен документ, колежката ми Лозева я написах Гроздова.


 Joy Joy Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 851
На важен документ, колежката ми Лозева я написах Гроздова.
Ох, това е чудесно! Joy Joy Joy Добре че не си я написала Голяма Гроздова hahaha

Общи условия

Активация на акаунт